Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy 18. heti...

Létezik olyan, hogy 18. heti genetikai uh-n lánynak nézték a babót, de utána később kiderült, hogy fiú?

Figyelt kérdés
Most voltam ultrahangon 18+4 hetes vagyok. Kislányt mondtak, azzal kezdte a szonográfus, hogy “egyértelműen kivehető, hogy kislány”. Nagyon fiút vártam. Teljesen letaglózott, hogy nem kisfiam lesz. Csalódott vagyok és mióta hazaértem, csak sírok. Apukájának is csalódottan mondtam, hogy lány lesz. Pedig izgatottan vártam, hogy ma végre megtudom, hogy kisfiam lesz. Annyira ott volt a szívemben. Elterveztem, hogy hogy mondom el majd neki, mert ő sajnos dolgozott, ezért nem tudott velem jönni a vizsgálatra. Nem vagyok boldog, csalódott vagyok és nem örülök. Titkon remélem, hogy csak nem jól látták. Tudom, gáz, de nem tehetek róla. Összetörtem. Nagyon szomorú vagyok. Más is érzett már így? Vagy voltatok úgy, hogy pl más doki mást mondott a neméről? Vagy hogy később kiderült mégsem az, aminek mondták?
2019. nov. 26. 18:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok. Nem érzem jól magam, amiért neked rossz, nem is rugdostalak. Egész egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet ilyeneket gondolni a gyerekről, aki benned nő. Remélem, hogy sikerül helyre tenni magadban a dolgokat, hogy a gyereked ne sérüljön. Nem tehet semmiről, ártatlan, és teljes mértékben tőled függ még egy jó ideig. Remélem, megtalálod benne a boldogságodat.
2019. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

Ja mi vagyunk a rosszindulatúak, nem is te aki gyűlöli a saját babáját mert annak nem kuki van a lába között.

Valóban egy szemét emberek vagyunk, de még szerencse hogy te maga vagy a megtestesült jóság, és kedvesség.


Milyen segítséget vársz? Tudtad jól, hogy annyira erős benned a vágy fiú iránt hogy a lány érkezését nem tudnád feldolgozni? Igen? Akkor miért is vállaltál gyereket? Nem tudtad hogy 50-50% van rá hogy fiú vagy lány lesz? Józan paraszti ész, ami neked nem volt, most meg utólag majd a babád szívja meg. Egy baba akinek annyi lesz a bűne, hogy nem kuki van a lába között.

Most mond el megint hogy én vagyok a gonosz és a rosszindulatú, hajrá.

2019. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen, az vagy. Nem érted, amiről beszélek, csak hajtod a magadét! Értő olvasásból sem vagy túl jó. Nem írtam, hogy gyűlölöm a gyerekem. De jó, rendben! Te tökéletes vagy és igazad van! És egyáltalán nem vagy rosszindulatú.🙂 Boldog karácsonyt!
2019. nov. 27. 18:20
 24/29 anonim ***** válasza:
35%

Persze, most még a végén oda lyukadunk ki hogy oda-vissza vagy a lányodért :) Kérdés is azért született, meg a "nem tudok neki örülni" is pont azt jelenti hogy úúúúgy szereted már most.

Ásd el magad.

2019. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Rendben! Úgy lesz! De csak a te kedvedért!😉
2019. nov. 27. 20:32
 26/29 anonim ***** válasza:
75%

Előszőr is, ne foglalkozz a sok rosszindulatú hozzászólással. Valószínűleg itt tudnak érvényesülni azzal, hogy másokat szaroznak. Könnyebb a lelkük, ha agresszíven, dühösen beszólhatnak. Mert ők olyan hibátlanok. Másokat bírálni, szarozni mindig könnyebb, mint magunkba nézni.

Másodszor pedig én megértelek. Én is így voltam, csak fordítva. Lányt szerettem volna, de kisfiam lett. A férjemnek előző kapcsolatából volt már két fia, és nagyon szeretett volna egy kis hercegnőt. Nagyon szerettem volna megajándékozni egy kislánnyal. Teljesen ráállítottam az agyam, hogy lányunk lesz. Úgy voltam vele, hogy nem is lehet másként. Aztán a 22. heti ultrahangon kiderült, hogy fiú. Nagyon el voltam keseredve. Napokig. Nagyon bántott, hogy nem tudok kislányt adni a szerelmemnek. Aztán néhány nap elteltével rájöttem, hogy ez a kisfiú engem választott anyukájának és akkor valami hirtelen megváltozott. Ahogy bevillant ez a gondolat, elkezdtek potyogni a könnyeim és olyan szeretetet kezdtem érezni a kisfiam iránt, hogy el sem tudom mondani. Legszívesebben magamhoz öleltem volna, megszeretgettem volna. Persze a férjem is nagyon örült. Soha egy szóval nem búslakodott, hogy születik egy 3. fia. Csak én túráztattam magam, annyira meg akartam felelni tudat alatt.

Úgyhogy ne bántsd magad! Én maximálisan biztos vagyok benne, hogy szereted ezt a kislányt, ő lesz az életed értelme, csak engedd el a tévhiteket amik benned vannak. A nők a terhesség alatt sok mindent éreznek. Utána is, amikor már megvan a baba. Olyanokat is, amiktől utána lelkiismeretfurdalásuk lesz. Nekem pl ma mesélte a barátnőm, aki 2 hete szült, hogy legszívesebben kiugrana az ablakon, mert a kislánya szinte végig ordítja a napot, és nem tud vele mit kezdeni. Már ő is sírt tehetetlenségében és elkezdte magát okolni, hogy nem tudja megoldani a gyerek problémáját, ezért ő szar anya. Aztán mondtam neki, hogy dehogy vagy szar. Ilyenek minden anyával előfordulnak. Ne aggódj! Írták már itt előttem, hogy programozd át az agyad. Valóban, kezdj el lányos anyukaként gondolkodni. Ne parázz, minden rendben lesz.

Le nem cserélném a kisfiamat. Imádom! Te is így leszel a kislányoddal.

2019. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszi!🙂 Egészen biztos, hogy van abban valami, amit mondasz. Sokat beszélgettünk a párommal és az nagyon sokat segített. Valahol én is úgy voltam vele, mint te. Nekem ő a mindenem, nagyon nagy szerelem a miénk. Valahol tudat alatt akartam magamnak egy mini őt, aki egy az egyben ugyanolyan. Hogy aztán majd imádhassam. Ezt a párom mondatta ki velem. Illetve, hogy bennem az volt, hogy egy férfi csak akkor büszke, ha fia születik. Akivel lehet fiús programokat csinálni, és aki viszi tovább a nevét. De ez csak az én fejemben létező kényszerképzet volt. És amikor megtudtam, hogy kislányunk lesz, bennem ez omlott össze. Pedig a párom ugyanúgy büszke lesz a lányára is, ugyanúgy fogja szeretni.

Igazad van. Valóban el kell engedni a tévhiteket. :)

2019. nov. 27. 23:04
 28/29 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek nem kéne gyereket vállalni
2021. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy tévednek de nagyon ritka. Szokd meg a gondolatot, hogy lányod lesz. Ok most csalódtál, van ilyen. De te us tudod, hogy 50% esélyed volt erre.
2021. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!