Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy 18. heti...

Létezik olyan, hogy 18. heti genetikai uh-n lánynak nézték a babót, de utána később kiderült, hogy fiú?

Figyelt kérdés
Most voltam ultrahangon 18+4 hetes vagyok. Kislányt mondtak, azzal kezdte a szonográfus, hogy “egyértelműen kivehető, hogy kislány”. Nagyon fiút vártam. Teljesen letaglózott, hogy nem kisfiam lesz. Csalódott vagyok és mióta hazaértem, csak sírok. Apukájának is csalódottan mondtam, hogy lány lesz. Pedig izgatottan vártam, hogy ma végre megtudom, hogy kisfiam lesz. Annyira ott volt a szívemben. Elterveztem, hogy hogy mondom el majd neki, mert ő sajnos dolgozott, ezért nem tudott velem jönni a vizsgálatra. Nem vagyok boldog, csalódott vagyok és nem örülök. Titkon remélem, hogy csak nem jól látták. Tudom, gáz, de nem tehetek róla. Összetörtem. Nagyon szomorú vagyok. Más is érzett már így? Vagy voltatok úgy, hogy pl más doki mást mondott a neméről? Vagy hogy később kiderült mégsem az, aminek mondták?
2019. nov. 26. 18:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Elofordulhat, de szerintem inkabb torodj bele hogy lanyod lesz. Allitsd at magad fejben. Hidd el kozhely de igaz. A lenyeg, hogy egeszseges legyen. Ha most kozolnek veled, hogy valami nincs rendben es nem tarthatod meg azonnal helyreallna a fejedben a rend. Egy egeszseges kislannyal hihetetlenul boldog leszel.


Mindezek mellett megertelek. Nekem se volt opcio hogy lanyom is lehet. El sem tudnam kepzelni magam lanyos anyakent, de ugy voltam vele, hogy max majd t-rexen lovagolunk a barbieval.

2019. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Én azért kíváncsi lennék a férj véleményére, hogy mit szólt hozzá, hogy a kérdező így viselkedik.
2019. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

A párom is meglepődött, hogy lány lesz. Mindvégig fiú volt bennünk. Bár ő nem mondta, de szerintem kicsit neki is csalódás volt. Egyébként neki előző házasságból már van kér fia és egy lánya. Úgyhogy lányos - fiús apuka is egyben. Valaki itt írta, hogy mikor a kezében tartotta a tesztet, már akkor kis kék rugdalózó lebegett előtte. Én is így voltam. Annyira éreztem, hogy kisfiú lesz. Kitaláltuk a nevét is, és a gyerekruhák közül a boltban mindig a vagány kisfiú ruhákat csodáltuk.

Venni még nem vettünk semmit egyébként. Elképzelhetetlennek tartottam magam lányos anyukaként, aki hajat fon meg rózsaszín, csillogós ruhákat vesz. Hát mindegy, ez van. Majd vagány, belevaló kiscsajt nevelünk belőle, csillámpónis, rózsaszín cukormáz nélkül.

2019. nov. 26. 21:08
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Na latod, ennyi. Nem kotelezo rozsaszin tütüt venni.
2019. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Nemértem hogy lehet ezen így kiakadni. Én meg pont lányt szeretnék, de ha fiú lesz ugyanúgy fogom szeretni. Sok beteg gyereket láttam már, hidd el van a neménél ezerszer rosszabb is, senkinek nem kívánom.


Abban meg teljesen igazad van hogy nem kell "puncstortának" öltöztetni, meg hercegnőnek, az neki se igazán tesz jót. De ha továbbra se tudod elfogadni őt, akkor inkább add örökbe, azzal mindenki jobban jár.


Régebben amúgy hallottam olyat, hogy a fiú a fix, a lány nem, mert az is lehet hogy le van neki tapadva a kis micsodája, így nem látszik az uh-n. De ne erre alapozz, gondolom ez nagyon ritka.

2019. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár bekem nem volt ennyire erős elképzelésem.

Szerettem volna ha fiú az első, d végig éreztem, hogy lány lesz.

Férjemnek volt csalódás, de nem így, mint nektek.

Ő inkább csak félt lányos apuka lenni.

19. Héten mondták meg, hogy lány.


Hamar átlendültünk rajta.


De, amiért írtam


A lábyomban 5 fiú veszett el, mellette csajos is azért

Hajfinás?

Vicc, közelébe sem enged semmit.


Szoknyát hord, mert ráadom..

Rózsaszín habos-babosat nem visel.


Imádja a szerszámokat, kütyüket, autókat.

Mindent ,ami mechanikus..

Nincs 2 éves és látni, hogy műszaki beállítottságú, gyakorlatias lesz.


Nem kell annyira csajoskodni, ha nem vagy olyan típus.



/ tesó öcsi lesz... nah most erre átállni se könnyebb/



Egyébként bnőmnek a 18. Hetin is lányt mondtak 85%, aztán 27. Héten voltak 4D-n ahol kiderült, hogy fia lesz.

2019. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem kérdező miért kéred ki magadnak a kommenteket, miért mi vagyunk rosszindulatúak?? Te vagy az, aki a még meg nem született gyerekével szemben elvárásokat támaszt. Te vagy az, akinek még meg sem született a gyereke, de már csalódtál benne, sírsz MIATTA. És akkor mi szégyelljük magunkat?

Akinek ilyen kattanása van, minek csinál gyereket? Tudhatnád hogy két nem létezik.

2019. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi kislányt szerettünk volna, de fiú lett. Egy percig se voltam kiakadva, hiszen kb. az első perctől volt egy fiús megérzésem, mellesleg számomra a legédesebb gyerek az egész világon. Igazi álombaba, és egy igazi kispasi, kislányt már el sem tudnék képzelni. Na, de a barátnőm meg gyerekkorától fiút akart és ugyanezt a hisztit verte le, mint amit te itt. Komolyan, nekem meg ez a csalódás. Iszonyatosan éretlen gondolkodásra vall, nem való még gyerek annak, aki így tud viselkedni. Még csak a hülye hormonokra sem foghatja senki, hát a gyerekedről van szó, és ilyeneket leírsz meg gondolsz... Igenis van miért szégyellned magad!
2019. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17-es! Nem, azért mert olyan stílusban írtok / írnak, ahogy, azért mert bántóan válaszoltok, azért mert süt belőletek a rossz indulat, miközben én egyikőtöket sem bántottam. Ezért szégyelljétek magatokat!
2019. nov. 27. 12:52
 20/29 A kérdező kommentje:
18-as! Nyugodj meg, hogy én rosszul érzem magam. Pontosan azért, amit leírtál. Lelkiismeretfurdalásom van, amiért nem tudok neki örülni, amiért csalódott voltam attól, amit a vizsgálaton mondtak. Remélem most jobban érzed magad, hogy nekem rossz. Én teljesen normálisan írtam ide, kérdeztem, de ez a sok rosszindulat, ami az emberekben van, elképesztő. Akinek segítségre van szüksége, esetleg normálisan beszélgetne, őszintén, abba belerúgunk mégegyet. Igaz? Ez a normális? Nekem soha nem jutna eszembe ilyesmi, főleg ismeretlenül. A kérdésre próbálnék válaszolni, segíteni, vagy ha azt nem tudok, meg sem szólalnék. Ti sem vagytok különbek nálam, akik engem bíráltok!
2019. nov. 27. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!