Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha más a terhesség, más nemű...

Ha más a terhesség, más nemű a baba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


11 hetes terhes vagyok. Elég sokszor vagyok rosszul, hányinger és állandóan fáradt vagyok, és olykor akármennyire éhes vagyok, képtelen vagyok enni, mert minden kaja gondolatára felfordul a gyomrom. Nem panaszkodás, ezt dobta a gép, majd túl leszek rajta, DE.


Van egy 3,5 éves kisfiam. Amikor őt vártam, a fáradtságon kívül semmi nem volt meg ezekből, az is csak az első 3 hónapban. Vele igazából, ha nem nőtt volna a hasam, észre sem vettem volna hogy terhes vagyok, némi túlzással.


Namármost mindenkitől azt hallgatom, hogy ha ennyire más most, akkor biztos kislány lesz.


Van ennek valami alapja, vagy nagyjából annyi, mint az ingának és egyéb népi hülyeségeknek? :) 2 vagy több gyerekes anyukák, nálatok mi volt a helyzet?



2019. nov. 26. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ezek babonák hiedelmek, kisláény tünettel lehet kisfiad. fius hasal fius tünetel is lehet 1 ksicsajszid
2022. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3as vàlaszoló vagyok, azóta lett még egy lányom. De teljesen más volt a 2terhesség
2022. ápr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!