Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges egy terhességet...

Lehetséges egy terhességet 12. -hétig mindenki elől el titkolni?

Figyelt kérdés
Természetesen a férj tudná, de rajta kívül. Nagyon babonásak vagyunk, illetve szeretnénk ketten felfogni és rá készülni,utána megosztani a családdal. Anyukám egyébként is rettentő pletykás 2 percig nem állna meg benne az információ.

2019. dec. 11. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tovább is, simán.
2019. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nekem 18. Héten kezdett el látszódni valami, de az is lehet simán kövérség is 😄

Egyebkent meg ha nem hanysz állandóan, nincsenek rosszulleteid, amitől gyanút foghatna bárki, akkor el lehet titkolni még tovább is.

2019. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne 😅

Nekem a 25! héten KEZDETT látszódni. És ha tényleg nem hánysz állandóan akkor simán el lehet titkolni. Másodikat én is a harmadik hónap után fogom csak elmondani 😊

2019. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekünk sem tudta senki addig
2019. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett vagyok, hetekig hánytam, rosszul voltam. Nem csinálhattam szinte semmit és közben felújítás zajlott a lakásban. Simán eltitkoltam aki elől el akartam még úgy is hogy tudták hogy babát szeretnénk már egy ideje. 12. heti genetika után egy családi összejövetelen mondtuk el mindenkinek.
2019. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nekünk nem jött össze. A munkahelyemen azonnal ment a pletyka, mikor orvoshoz mentem, és a közvetlen munkatársaim tudták, hogy gyereket szeretnénk. De nem is titkoltam, semmi értelme nem lett volna. És amint megállapította az orvos a terhességet, táppénzre is mentem a munkahely végett. A szülőknek, testvéreknek is akkor mondtunk el. Eleinte én is úgy terveztem, hogy megvárjuk a 12. hetet, de így jött ki.
2019. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Függ a viszony


Anyu kiszúrta 6 hetesen,

Pedig 14. Hétig nem látszott.

Nem is akartam titkolni..


Úgy vagyok vele ha baj van is elmondtam volna


Sajnos 2. Terhesség alatt jól iis tettem


A "naggyal" egyedül voltam, amikor rosszul lettem

Ő vitt ügyeletre

2019. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült volna. Vékony vagyok, de 8-10 hetesen már nem tudtam begombolni a nadrágjaimat, és eléggé látszott a hasam, muszáj volt máshogy öltözködnöm. Többen is rákérdeztek, még olyanok is, akik nem tudták, hogy babát szeretnénk. Ha olyan a testalkatod és úgy öltözködsz, hogy nem annyira feltűnő a pocak, akkor lehetséges.
2019. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is titkolni akartuk, de 8hetesen volt egy vérzésem onnantól feküdnöm kellett nem dolgozhattam így nehéz volt eltitkolni hogy miért fekszem 0-24 ès mièrt nem megyek sehova én aki állandoan megy és pörög.:D
2019. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is vékony vagyok, de mivel kb mindig bő ruhákban járok így ebben nem lenne változás.
2019. dec. 11. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!