Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni, ha ido...

Honnan lehet tudni, ha ido elott belekakil a baba a vizbe?

Figyelt kérdés
Tortenhet olyan hogy 1-2 hettel a kiirt idopont elott belekakil? Mi tortenik? 40. hetig nem is nezik. Azt irjak oxigenhiany miatt kakilnak be..nekem eroteljes josloim vannak,van hogy egesz este. De elmulnak reggelre..ez nem okozhat neki oxigenhianyt? Aggodok...
2019. dec. 11. 19:30
 1/7 anonim válasza:
3%
Ha kakilni fog, előtte pukizik
2019. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jósló nem okozza.

Ha a méhlepény nem látja el a feledatát, az okozhatja. De figyelik. Ha 3-as a méhlepény érettségi foka, sűrűbben nézik.

Egyébként sehonnan se lehet tudni, amíg nem nézik.

Ha mégis belekakálna a magzatvízbe, jó eséllyel akkor se lesz semmi baja amúgy. Persze megvannak a veszélyei, nem hiába nézik. De gyakoribb, hogy nincs baj. Még gyakoribb, hogy bele se kakál.

Ne aggódj!

2019. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi aggodni valo van,koszi a valaszt. Remelem az nst mutatja,bar abbol is heti 1 van csak. Izgulok nagyon,jobban szeretnem mar kint. 38+2 km
2019. dec. 11. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oxigénhiányt az NST is mutatja igen

Én is így voltam, aggódtam mindenen de el kell keserítselek, miután megszületnek is akad aggódnivaló.

2019. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Foleg h influenza szezonra szuletik,de kint jobban biztonsagban erzenem mar. Vagy ki tudja. Heti egy nst nekem nagyon keves....
2019. dec. 11. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint lesz, ezerszer több aggódni valót fogsz találni, ne legyenek illúzióid. 😉 Amúgy én is azt hittem még az első gyereknél, hogy vége az aggódásnak, ha kint lesz, de sokkal rosszabb lett. Második gyereknél már sokkal könnyebb lazábban venni. Szóval nyugi, minden oké lesz! Kár aggódni fiktív problémákon, hogy mi lesz ha...
2019. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 40+6 napra indult magától, utolsó 2 hétben olyan erős jóslófájásaim voltak, hogy mikor aznap reggel bementem busszal nst-re, akkor derült ki hogy beindult a szülés. Nekem belekakilt a magzatvízbe, de nem lett semmi baja. És igaza van aki azt írta hogy ha meglesz, jobban fogsz aggódni.
2019. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!