Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy napig nagyon keveset...

Ha egy napig nagyon keveset eszek az baj? 1000kcal alatt. Egy nap koplalas problema?

Figyelt kérdés
Nem lesz idom holnap enni, kb 1000 kcal alatt fogok enni, de holnaputantol a normalis mennyiseget. Egy nap “koplalas” nem okoz gondot?

2019. aug. 7. 19:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyálltalán nem. Lehet, hogy fáradtabb leszel és nem lesz energiád, de különösebb egészségügyi problémákat nem okoz.
2019. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam az anyagcserémbe bezavar ha csak 1 napig is keveset eszem.


Ha nem lesz időd enni valahogy egyél mégis kicsit többet.

Reggel mikor felkelsz, kelj fel inkább 10percel hamarabb de egyél és akkor már többet fogsz enni mint tervezted.

2019. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Mi az hogy nem lesz időd enni?

Alapvető életfeltételeknek nem teszel eleget?

Másnap nem iszol mert nincs rá időd?

Mosdóba se mész na ne viccelj már.

2019. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom miert tartozom magyarazattal, de igen reggelizni fogok tudni utana csak egyszer tudok mar enni mert utazok tobb mint 6 orat es mire a pontbol b be erek este 11 lesz akkor mar nem fogok enni. Amit meg viszek magammal az lesz a masodik etkezesem. Tobbet nem tudok vinni. De szerintem a kerdes annyi volt,hogy most igy sikerul majd a nap es problemat okoz e vagy baj e egy nap “koplalas” . Nem kioktatast vartam ... nincs egyforma nap , nem robotok vagyunk,hogy mindennap ugyan annyit tudjunk enni, ugyan annyit tudjunk inni , ugyan annyit tudjunk aludni stb...
2019. aug. 7. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz problémát de ha csak 2x tudsz enni próbálj meg legalább úgy enni, hogy ebbe a két evésbe legyen fejenként 600kcal így a minimális 1200kcalt beviszed
2019. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!