Talán ez lenne a legjobb döntés. Félek nem tudnék neki mindent biztosítani. (? )

Figyelt kérdés
Teherbe estem. Párommal 2 éve vagyunk együtt, 18 éves vagyok, ő 20. Nekem még van 2 év sulim és neki is a fősulin. Fogamzásgátlót szedek, de egy nap nem vettem be este, mert hamar aludtam el reggel pedig együtt voltunk a párommal, aztán keltem és láttam, hogy nem vettem be este, a 12 órán már jóval túl voltam. Sosem maradt ki, nem gondoltam rá, hogy pont ebből baj lenne. Nem jött meg a megvonásos és 2 csíkos lett a tesztem. A párom szülei tehetősek nagyon is, de nem várhatunk tőlük segítséget. A nagymamájának nagy haza van, de oda sem vihetem a picurit, nem tudnának nyugodtságban lenni. Mi tevő legyek?
2018. júl. 9. 16:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%

Mikor lennél nagyobb nyugodságban? Ha segítséget kérsz a rokonoktól vagy ha elveteted.

A te lelkiismeretedtől függ, azt meg nem ismertjük.

Azt válaszd, amelyiken könnyebben túlteszed magad.

2018. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
75%
Szeretnétek most gyereket és el tudjátok tartani, vagy nem? Ennyi a kérdés. Más házába tényleg nem illik beleszülni.
2018. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
48%
Mi a helyzet a te szüleiddel? Elsősorban rájuk kell majd támaszkodnod,ha megtartod,mert a fiúval nem valószínű,hogy együtt maradtok.
2018. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék :), de nagyon elszomorít, hogy még nincs keresetem és egy várandós nőt ki alkalmazna? Sulit hogyan fejezzem be? A szüleim megértőek, egy szóval nem mondták, hogy vetessem el. A párom sem mondta azt, hogy vetessem el, inkább azt mondta, hogy majd lakunk mamánál, de öregek és már milyen lenne nekik is, hogy ott sírdogál egy apróság.
2018. júl. 9. 17:15
 5/45 anonim ***** válasza:
14%
Ez kamu. Túl összeszedett, hogy igaz legyen. Egy szem kihagyástól ritkán lesz terhes az ember. Eléggé értelmesen, megfontoltan írtad le. Egy ilyen lány felejtené el? :)
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem kamu, miért lenne az? Volt már időm gondolkodni ezen a dolgon. Nem felejtettem el, elaludtam.
2018. júl. 9. 17:28
 7/45 anonim ***** válasza:
32%
Miért a gyereked bünteted a te butaságod és felelőtlenséged miatt? Én biztos nem tudnék abortuszra menni tudva hogy az én hibám a teherbeesés.
2018. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
És azzal nem büntetem, ha rossz körülmények közt fog élni?
2018. júl. 9. 17:56
 9/45 anonim ***** válasza:
94%

Képzeld el az életedet 1, 5, 10, 20 év múlva mindkét esetben. Mi tenne boldoggá? Milyennek képzeled az ideális életet? Mi a legrosszabb, ami megtörténhet? Melyik eset a kevésbé rossz?

Bárhogy döntesz, nincs rá biztosíték, hogy a jövőben is helyesnek fogod ízélni, ezért úgy dönts, ahogy alapos megfontolás után a leginkább jónak gondolod.

Ha most gyereket vállalsz, akkor örök életedre anya leszel. Kb. 20 évig a te felelősséged a jólléte, akkor is, ha a barátod elhagy, akkor is, ha kirúgnak a munkahelyedről, akkor is, ha a szüleid már nem lesznek.

2018. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
64%
Abba gondolj bele, hogy mit tudsz megadni neki, ha a barátod nem támogat, se a szülei. A pasid szüleinek a pénzére alapozni a jövőt tényleg nagy felelőtlenség.
2018. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!