Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák, ti kívángat...

18 hetes kismamák, ti kívángatósak vagytok?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokáig voltam hányós, hányingeres, de meg kb most is szenvedés a reggeli evés, nem még hogy kivangassak mindenfélét. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. dec. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, én inkább a gyomorégéssel küzdök. Ha meg is kívánok valamit, utána átkozom magam, annyira szenvedek kb bármit eszem. :(
2019. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egész terhesség alatt a kivánósság ellentétét produkáltam :( alig tudtam enni főleg az első négy hónapban, minden szagtól undorodtam, aztán javult kicsit, de az egészet végig kísérte a undor :(
2019. dec. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még én is most kezdek jobban lenni, de bizonyos ételekkel még most is óvatos vagyok. Kifejezett kívánóság nincs egyelőre, a fiammal pl egyáltalán nem változott sem az ízérzékelésem sem a mindennapi étkezéseim. Bezzeg most 3 hónapig mindennek más íze volt mint a megszokott, nem bírtam az édes dolgokat, pedig rettentő édesszájú vagyok (és közben folyton azzal álmodtam, hogy cukrászdában válogatok sütik közt), a kv-tól a hideg rázott pedig előtte a napi 3 volt a min.

Kíváncsi leszek milyen ízlése lesz ilyen téren a kicsinek, mert a fiamnak és nekem nagyon hasonló van. Egyedül a ketchup amit ő szeret én meg nem, de ez amúgy is kb férfigénbe van kódolva :)

2019. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kifejezett kívánósságom nincs. Az van, hogy hiába imádom a chips-et, nem tudom megenni és kb. undorodom a hústól.


Persze néha-néha van olyan, hogy valamit úgy ennék... Akkor azt megeszem.

2020. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!