Hogy küldjem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Majdnem minden nap előjön, hogy pl valaki valamit mond vagy tesz és megsértődöm vagy vitázni kezdek. Pl tegnap párom mondott valamit amit halálosan komolyan vettem és őssze vesztünk. Aztán legtöbbet azon veszekszek vele, hogy szeretet hiányom van és nem kapok elég szeretetet.. Pedig ugy ahogy szokott babusgatni, de általában annyira fáradt h csak van... És ilyenkor megsértődöm. Állandoan sírás kerülget már nem egyszer vesztem vele össze azon h szeretet hiányom van. Néha már üresnek érzem magam aztán leszarnám az egész kapcsolatot.. Olyan lassan mintha kiábrándulnék pedig tudom h fárasztó a munka.. Kicsit lehet önző vagyok vagy a hormonok csinálják.. Hogy tudnám ezt leküzdeni? Nem akarok állandoan veszekedni már elegem van az egészböl:( 28 hkm

2017. aug. 16. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj naplót, vezesd le azon a feszultsegedet
2017. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk erőt veszel magadon, ès hagyod èlni a kõrnyezeted??? Pl.!

Ha szeretethiányod van, mièrt nem kedveskedsz inkább a párodnak, a veszekedès helyett, akkor neki is több kedve lenne hozzád! Ès foglald le magad, de nagyon gyorsan!

2017. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szeretethiányra fogni a veszekedési készséget - gyenge.

Legalább annyira, mint mikor a férj panaszkodik haverjának:

- Hiába verem naponta kétszer kék-zöldre az asszonyt, juszt se mondja, hogy imád...!

2017. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit neked is megértőbbnek kellene lenned. Képzeld bele magad a párod helyzetébe. Hazajön a munkából, fáradt, neki is szüksége van rád. neki is szüksége van szeretetre, kedvességre. Veszekedés és megsértődés helyett inkább öleld meg. Ha veszekszel vele csak rosszabbul fogod érezni magad, a párod is rosszul fogja érezni magát, és megsértődik.

Napközben foglald le magad valamivel, olvass, csinálj olyan dolgokat, amit szeretsz, aztán ha hazajön a párod bújj hozzá, éreztesd vele, hogy szereted.

2017. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor nyugodt vagy, akkor beszélj erről a pároddal. Nekem is jelentkezett ez a hiszti, mióta terhes vagyok, és ez bejött. Mondjuk komolyan nem veszekszem a párommal, de gyakran hallja a sérelmeimet, nyávogásomat. Nem veszi fel ezeket, tudja, hogy csak ingerültebb vagyok. Arra nagyon figyelek, hogy ha hozzá szólok ingerülten, bocsánatot kérek, elmondom neki sokszor, hogy nagyon szeretem, semmi baj vele, köszönöm, hogy ilyen megértő velem, és hogy ez a helyzet ideiglenes, tudom, hogy sokszor gáz.

Nem vagy egyedül, csak tegyél meg mindent, hogy kezelni tudd a helyzetet.

2017. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A napló tényleg jó ötlet! Én is csináltam. Amúgy te látod jobban, de nem azért fáradt, mert azért dolgozik, hogy mindent megadjon nektek? Lepd meg finom vacsival estére aztán csak masszírozd a vállát. Jobban fog neki tetszeni, az egész napi stressz után. Ha sokat hisztizel, lehet, hogy kiábrándul ebből az egész családosdiból és mivel nem férjednek nevezted, valószínűleg egyszerűbben el tud hagyni titeket...

29/L

2017. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nezd, egy jó kemény szex sokat ér, le vezetted a felesleges streszt, felszultseget , próbáljátok ki.

Amúgy el mondtad hogy mik a problémáid....Szeretet hianyod van és nem kapsz elég szeretetet, sirsz és üresnek erzed magadat, többre vágysz, ahogyan ninden no...nem vagy önző , inkább a párod az mert csak magára gondol, amikor azt mondja hogy ....fáradt vagyok. Mond el ezt neki, ha szeret változtat rajta.

Én v mikor 7 napból 7 dolgozom van olyan mikor 12-13 órát is vagy többet és mégis van idom , kedvem mindenre.

De amúgy lehet hogy veled ban a baj, pl nem kíván téged, ez megfordult a fejedben ?

2017. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok. Örülnék ha hozzám bújna, de inkább csak csendben fexik a falhoz fordulva, azonban én idősebbnek tartom magam, és hozzábújok, megölelem, ez sajnos nem minden alkalommal ér úgy véget ahogy én szeretném (viszont kedveskedés, viszont bújás ölelés...)

21/F

2017. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!