Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Finisben levő kismamák ti is...

Finisben levő kismamák ti is ennyit alszotok?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem a 37. hetet kb 2-3 hete annyit alszom, hogy az elképesztő. Mióta leszállt a hasam már tudok rendesen aludni és éjszaka alszom 8-10 órákat simán aztan meg délután is 1-2 órát. Normális, hogy ennyire fáradt vagyok?

2020. jan. 5. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Bár már nem vagyok kismama, de emlékszem hogy a terhesség legrosszabb része az utolsó hónap volt mert alig aludtam! Iszonyú gyomorsavam volt amin semmi nem segített, na meg az augusztusi időjárás sem.

Ki is voltam akadva mikor mondták, hogy most aludt ki magad, mert ha megszületik a baba nem fogsz...

2020. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh az nem lehetett egyszerű. Nekem a szerencsére csak párszor volt savam. Most a legkellemetlenebb, hogy a bordam alá ékeli magat a baba. Átérzem a hőséget is. En szegény férjemet lefagyasztom, mert nem engedek 20 foknál többet a lakásban, különben szakad rólam a víz. Képzelem ez augusztusban milyen lehetett...
2020. jan. 5. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Velem az volt mint az 1-gyel, csak én fulladtam és nyugtalan láb szindrómám volt. Mindennap 3-4-ig forgolódtam. Iszonyú rossz alvó lett a baba is.
2020. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen. 23 óra körül kerülök ágyba, mivel most a ferjem itthon van ő kel reggel a 4 évesünkhöz. 9 ig alszok, de még délután is 2 órát legalább. 39+4 hetes
2020. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem aludtam olyan jókat, mint a várandósságaim alatt. Az elsővel csak éjjel, a kicsikkel már nappal alvásidőben is. 😊
2020. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 30 hetes vagyok, de már voltam többször terhes és igen, ilyenkor az utolsó trimeszterben akit nem gyötör gyomorsav stb, elvileg újra álomszuszék lesz, mint az első trimeszterben. De plane az utolsó pár hetben. Szerintem a szervezet készül a szülés miatt pihenni...
2020. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem gyötör a gyomorsav, de így sem tudok aludni, sokáig csak forgolódok az ágyban, míg sikerül elaludni, aztán 2-3 óra után már ébren is vagyok és megint nehezen alszom el. Nappal egyáltalán nem tudok aludni. 37hkm
2020. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a 6-ik héttől a 28-ik hétig egy nagyon kemény terhességem volt, vészes hányással, mindennapos fejfájással, szédülés , alacsony vérnyomás -> ájulás... majd gyomorsav... nem tudtam aludni sem. És rettegtem attól mi lesz a finishben... Azt kell mondjam nekem az utolsó pár hetem olyan fantasztikus, el is felejtettem,hogy terhes vagyok, nincsenek fájdalmaim,nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott ... És rengeteget tudok aludni... sosem aludtam meg ilyen jól mint most :)
2020. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem alapvetően nem volt gondom. De a 2.trimeszter végétől alig aludtam 1-3 óra max egyhuzamban. Lassan fél éves a babám, azóta is ugyan olyan rosszul alszok. Nehezen alszom el és sokszor felébred ék. Pedig a kisfiam alszik kB 8 órát egyhuzamban
2020. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 khniki ***** válasza:
Igen, ugyanígy aludtam az utolsó hónapban! Bár én éjjel alapesetben is 9 óra alvás után ereztem magam kipihentnek. Hát így szülés után ez megváltozott. :)
2020. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!