Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamák hogy alszotok?

25 hetes kismamák hogy alszotok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már ajánlatos párnát rakni a lábak közé oldalfekvêskor,vagy ez nem törvênyszerű?Nekem egyre nehezebben megy az alvás..ha kitámasztom ugy sem jo..eddig hasonfekvős voltam,most mindig háton êbredek termêszetesen mindenem elzsibbadva.Már kikêszülök mert fêlek h azért fáj meg huzódik mert elnyomom a picit..
2017. szept. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

en a szopipárnával alszok, enyém olyan mint egy kígyó.. ezzel kényelmes


kb ilyen: [link]

2017. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos, csak kényelmes. Én ikerterhes vagyok, a második trimeszter óta szoptatós párnával a lábam között alszom, váltogatva az oldalakat, nekem nagyon kényelmes, lekopogom, nem fáj semmim.


29+1 hkm

2017. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok már, szintén hason alvó voltam, amin már nyilván lehetetlen.

Jó a szopi párna, de kipróbálhatod azt is, hogy egy puha vastagabb takarót ölelsz át alvás közben.

2017. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 20 hét óta támasztom magam, mert különben én is a hátamra fordulok, ami a vér- és oxigénellátás miatt nem ajánlott már félidősen se. Akkoriban, ha véletlen mégis sikerült vhogy a hátamra fordulni "csak" görcsöltem miatta, mostanra már én sem kapok levegőt, hát még a baba. Én nem szoptatós párnát vettem, hanem úgynevezett oldaltfekvős párnát. A különbség főképp árban van, ez csak harmadannyiba volt mint egy átlagos szopi párna. Ha a hátam mögé rakom is kényelmesen be tudom hajtani a térdeim közé és megakadályoz a hanyatt fekvésben. Nem túl kényelmes forogni vele, de így a végére már nincs semmi ami kényelmes volna a fekvésben vagy alvásban, ha egyàltalán tudok aludni.
2017. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En amugy magamnak varrtam a szopiparnat. Simán talaltam hozza szabasmintat neten. (150 cm hosszu)


Tolteleknek vettem egy leggagyibb nagyparnat egy lakberendezesiben, kibeleztem, attomkodtem a huzatba es kesz a szopiparna. Huzatokat csináltam hozza es minden cipzaras ha utana akarok tölteni. Az az oldaltfekvos is biztos jo, meg sose lattam, de mar mindegy is, mert egy eleg ebből.


1vagyok.

2017. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!