Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam telefonb...

Szerintetek elmondjam telefonba a páromnak hogy terhes vagyok vagy meg várjam még haza jön?

Figyelt kérdés

Én nagyon boldog vagyok nagyon örülök nekik, terveztük a babát. 2 hét múlva jön haza és akkor lesz szülinapja is várjak addig vagy ne?

Ma voltam dokinál ikreim lesznek.

Azt tudja hogy már vagy 3 hónapja nem jött meg. Vagy vegyem rá hogy kicsit hamarabb jöjjön haza?


2020. jan. 9. 09:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Én amikor terhes letten egyből hívtam a férjem és mondtam h lehet az vagyok jó lenne ha hazajönne munkából és hozna még tesztet hátha az otthoni 5 nem jó😂 viszont nekünk meg kellett küzdeni érte rendesen és egyből menni kellett dokihoz. De a te esetedben ha minden oké nálatok akkor én szerintem megvárnám míg hazajön, bár tuti nagyon nehéz lenne😁 majd írd meg hogy döntöttél érdekel😊
2020. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Én tuti megvárnám és személyesen mondanám el.

Mennyi idős terhes vagy?

2020. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

10# Köszönöm és igen betöltöttem már.

2 lány lesz 😀

2020. jan. 9. 12:15
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hany hetes vagy?
2020. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Mar tokmindegy h varsz még 2 hetet... Ha a nemuket is tudod, akkor minimum 12 hetes vagy.. De ha tobb.. Az ultra gaz. Mar bocsi, plane h terveztetek.. Sztem ez kamu sztori. Mert ha tervezitek, es sokaig nem is szokott megjonni, azért h betoltsd a 12 hetet... Ahhoz vagy hul.e vagy vagy kamu v nem ő az apja es fosol :D
2020. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Én még várnék. Ha már ennyit vártál, ez a két hét nem oszt, nem szoroz.
2020. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom külföldön melózik és ritkán jár haza, mert eddig észre vette volna... Azért az engem is érdekelne, hogy hány hetes vagy. De úgy saccolom 14 hetes simán lehetsz. Amúgy ha babát terveztetek és nem jött meg, akkor miért nem mentél egyből az első elmaradt mensi után? Na de nem akarlak szapulni. Két hét a te esetedben már nem oszt, nem szoroz. Jó egészséget kívánok a babáknak!
2020. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez úgy kamu ahogy van...

3 hónapja késik, tervezett, de te nem terhességi tesztet csináltál hanem orvoshoz mentél?! Amire ugye vártál 3 hónapot.. Úgy mész orvoshoz hogy a párod nem is tud róla pedig benne van a pakliban hogy terhes vagy? Ahh.. Kamuszagu

2020. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
Én megvárnám...ha igaz a sztori. De nem értem, ha már beléptél a második trimeszterbe, a kötelező első trimeszteres vizsgálataidat is elmulasztottad (első nagy labor, 12. heti genetikai, a vitaminok beállításáról nem is beszélve)?
2020. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem tudtam róla hogy terhes vagyok. Tesztet 1et csináltam de az negatív volt és azért biztos voltam benne hogy nem vagyok az
2020. jan. 10. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!