Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
21 hkm vagyok és betegségre egy hete kaptam antibiotikumot. Attól voszont rohadtul viszkedtem lent és abba hagytam házi orvos tanácsára canesten krémet használtam. Enyhült is a viszketés viszont most meg túrós szerű folyásom lett. És még a hasa alja is fájdogál ami mellé jobb oldalt még vese táji fájdalom is párosul. A házi orvos azt mondta menjek urulógushoz ha úgy érzem ez most volt délután és leghamarabb hétfőn tudok menni mivel akkor van a leghamarabb... volt már valaki így? Mi lett belőle? Nagyon féltem a babát. Második gyermekem lesz és 5 évet vártam rá hogy teherbe essek vele..

2020. jan. 10. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak gomba szerintem vagy valami fertőzés. Ha antibiotikumot szed az ember gyakran ez a vége egy gomba vagy fertozes. En velem is ezvolt csak nem voltam akkor terhes. Ne aggodj nem lesz baja
2020. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit használtál hogy el múljon?
2020. jan. 10. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne urológushoz menj hanem nőgyógyászhoz. Felbodult az antibiotikumtól a ph. Ha a gomba elburjánzik bizony zud gyulladást okozni. Sem terhesen sem anélkül nem kezelgetjük magunkat oda haza hanem orvoshoz megyünk.
2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőn megyek!
2020. jan. 10. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem várnék hétfőig vele
2020. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A canedten jó, de a krem nem elég! Canesten kúp v hüvelytabletta és krém együtt. A 3 db-osat vedd és este helyezd fel, lefekvés előtt!
2020. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!