Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is baba?

Izabella1998 kérdése:

Szerintetek is baba?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam orvosnál, mert nem jött meg jó ideje (amúgy is rendszertelen mensim), mellem eres, duzzadt, érzékeny Azt mondta az orvos hogy kezdjem beleelni magam hogy baba, viszont nem tudom valoban így van-e..

A papíromon ez van: 10mm megvastagodott mehfal es benne 2mm felritkulás.



2020. jan. 13. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Első a teszt, aztán az orvos. Komolyan úgy akarsz gyereket, hogy még az első lépéssel sem vagy tisztában? Tesztelj!
2020. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A felritkulás azt jelenti! Gratulálok 🍼☺️
2020. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves elso kommentelo... :D azt nem irtam bele hogy teszteltem-e, de akkor tessek, volt egy nagyon-nagyon halvany tesztem..

En a tesztekbe nem bizok, a noveremnek ugy lett meg a fia hogy a teszt vegig negativ volt... ;) "elso lepes"

2020. jan. 13. 18:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Nagyon remelem igy is van😍😍 minden vagyam lenne :)
2020. jan. 13. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, es 2het mulva kell vissza mennem, szednem kell az elevitet igy engedett el az orvos..:)

Elevit helyett mit lehet meg szedni? Nagyon hanyingerem van tole

2020. jan. 13. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Gravidát pl!

Nekem Elevit vált be a Gravidától volt hányinger 😃

Azért írtam a felritkulást mert a 3.babámmal nekem is ez volt a papíron ☺️

2020. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Czeizel vitamint javasolnám. :)
2020. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Femibion 1
2020. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim femibion+magnerot+inofolic-ot mondott. Vagyis nem csak egy doki mondta, de én terhesség előtt egy évvel is szedtem ezeket, a magneroton kívül. Babatervezés céljából. Meg E-vitamint is lehet. Nekem aspirin protectet is mondták, elvileg segíti a megtapadást, azt is szedem.
2020. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!