Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes terhes vagyok. Ti,...

34hetes terhes vagyok. Ti, hogy voltatok ebbe az időbe?

Figyelt kérdés
Van,hogy kicsit görcsölök lennt.Normális,vagy félhetek,h.elöbb jön a baba mint kellene?Meg amit észrevettem közbe a gyomorszájam fáj,meg újra hányingerem van. :(
2020. jan. 15. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem egész terhesség alatt, végül 40.hét után indítani kellett. :)
2020. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak már olyenkor jóslók. Mindig azt lestem erősödik-e, rendeződik-e. Be voltam ilyedve, hogy nem tudom mikor kell indulni. Végül 40+6ra indítottak. Akkor már egy ideje bent feküdtem.

A hányinger is visszajött enyhén de ami igazán durva volt az a savam. Utolsó hetekben úgy ettem a savlekötőt mint a cukrot

2020. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok pont 34+4 hetes, eddig 2x voltak nekem is jóslóim illetve hát és derékfájdalommal küzdők..

Már alig vàrom a végét!

Te hogy vagy kedves kérdező?

2020. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mai nap minden okés éjszaka ijedtem meg,h.miért görcsölhetek.Meg lehet tegnap elég sokat mostam vasaltam itthon lehet megterhelő volt már.Most köszönöm jól vagyok!Én is szeretnék túl lenni rajt,de azért még maradjon bennt biztos ami biztos :).Kicsi hányingerem van savam miatt.Első baba lesz nálunk és elég tapasztalatlan vagyok a tünetek szempontjából.De jó,hogy itt mindig kapok válaszokat.
2020. jan. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!