Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes terhes vagyok, zavarná...

30hetes terhes vagyok, zavarná a babát, ha beülnénk moziba? A hangos filmre gondolok. Úgy tudom, ilyenkor nem igazán jó, ha nagyon hangos valami körülötte. Ti voltatok moziba?

Figyelt kérdés

#hangos #a babának
2019. febr. 12. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
unatkozol???
2019. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerinted te mit hallanál egy mozifilmből, ha jól bedugnád a füledet egy füldugóval (a babának ez a magzatmáz), majd ezzel együtt lemerülnél egy fürdőkádnyi vízbe? Na, ő is pont annyit érzékel.
2019. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze h voltunk mar nagy hasam volt nekem is. Semmi baja nem lesz, nagyon tompan hallja odabent a dolgokat.
2019. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 VeDi84 ***** válasza:
Tavaly ilyenkor vetítették a Szabadság 50 árnyalatát, azt muszáj volt megnézni. 😊 38 hetes terhes voltam. A fiam átaludta a filmet, nem volt gond. Inkább a pisi visszatartása volt kicsit kellemetlen.
2019. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36 hetes voltam, mikor a nagyfiammal megneztük a Star Wars Solo-t. A lányom nagyon utálta, izgett-mozgott közbe, a hangos effekteknél rúgdosott, de úgy mint soha máskor. Azt hittem, hogy a moziból megyünk szülni. A sokáig egyhelyben ülés nekem kényelmetlen volt, ill. 3x voltam kint a film alatt pisilni (ajánlom hogy a kijárathoz közel kérj jegyet).
2019. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A magzat hallását 80-110 decibel feletti hang károsíthatja esetleg, illetve arra már reagálhat. 110 körül van pl a helikopter, egy közeli sziréna vagy mennydörgés, sorozatos közeli tűzijáték.


A mozi jóval ezalatt van.

2019. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem egy ismerősöm ment el a vége felé moziba, azt mondta soha többet, a baba megőrült odabent teljesen...

Nem tudom miért mondja mindenki, hogy nem hallanak olyan jól a babák, az enyém mindenre reagál... tegnap levertem a szappantartót és nagyon szólt, akkorát rúgott a gyerek közvetlenül utána hogy csak na...(pedig előtte egy órán keresztül nyugi volt). Reagált már a kézimixer hangjára... Ráadásul folyamatosan felpörög ha mosogatok, rúgja le mindenemet amikor nekiállok (és mindig CSAK akkor csinál egy bizonyosfajta rúgássorozatot) és nem hiszem hogy a vízcsobogás hangján kívül bármi mást észlelne a folyamatból...

Szerintem hallanak ők sok mindent...én nem mennék moziba, a hallása biztos károsodna a babának, meg semmi komolyabb nem fog történni, viszont esélyes, hogy kellemetlenül érzi magát odabent, én azt sem akarnám.

2019. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk Parkway Drive koncerten a férjemmel. Szerintem a mozi belefér 30 hetesen is. Védőnő szerint az utolsó 4 hetet érdemes nyugodtra tervezni, mert látott már olyat, hogy egy baba befogott füllel bújt ki (anyuka előző héten fesztiválozott...)
2019. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugy látszik en leszek az egyetlen, akinek “megbolondult” a babája a mozitol. Annyira erősen, fájdalmasan elkezdett feszengeni, rugdosni, hogy ki kellett menni a filmről, es utána le is nyugodott..
2019. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!inkább kihagyom akkor.
2019. febr. 14. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!