Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ittatok kávét a terhesség...

Ittatok kávét a terhesség alatt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
En nem ittam direkt. Van bennem ennyi önkontroll.... Szoptatasnal se ittam mert fontosabb a gyerekem :)))
2020. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem önkontroll kérdése, nekem a kis 100-as vérnyomásommal kifejezetten ajánlott. A kávé nem méreg, és ha jól esik, nem magas a vérnyomásod akkor nem tilos.
2020. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11

Semmi köze az önkontrollhoz


Gyerek nélkül 6-ot is megittam 🤣 egyébként.

Vérnyomásom a véka segge alatt.


90/60 duplakávéval 105/65

2020. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért van neurológusod? Gondolom akkor nem hétköznapi fejfájás, vagy más miatt van? Az egy dolog hogy a terhességtől önmagában lehetne, de nem tudjuk miért mondta.
2020. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert migrénes vagyok. 3 èves koromtól járok neurológushoz.
2020. jan. 24. 05:58
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Első lányomnál abba hagytam a kávét. Mikor a védőnő 70/50 es vérnyomást mért nálam megkérdezte, hogy jól érzem-e magam, utána meg hogy iszok-e kávét. Mondtam hogy már nem, és közelezővé tette hogy minimum egy kávét igyak meg naponta, mert ez a vérnyomás nem normális, szóval ittam, és utána a következő lányomnál is. 😊
2020. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mind nagyon kedvesek vagytok :)

Ma voltam a dokinál, azt mondta lehet inni, de túlzásba ne vigyem azért :)

2020. jan. 24. 13:40
 18/18 anonim ***** válasza:

Bár már régi kérdés, de bírom az ilyen okoskodókat, mint a 11..

Az ilyenektől nyílik már most a bicska a zsebemben, annyira felbosszantanak.. (Komolyan nem tudom, szülőként az ilyen embereket hogy fogom tudni elviselni, de van egy sejtésem. :D)


Biztosan jobban tudja, mint bármelyik egészségügyi szakember.. Vagy a védőnők. De beleugatni bele kell. Félre értés ne essék, lehet véleménye mindenkinek, meg lehet extra elővigyázatos, de miért érez bárki kényszert belepofázni abba, hogy más ezt hogyan kezeli?...


Én már várom, hogy személyesen betaláljon az első ilyen mindentudó okoskodó szülő.. :)

2023. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!