Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos vagyok. Az embrió...

Lombikos vagyok. Az embrió nem megfelelően nő, kisebb, mint kellene. Van remény?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok. A petesejt leszívás decemberben, a beültetés 2 nappal később volt. Januárban voltam első uh-n, számított terhesség akkor 5hét5nap volt. Láttak egy 4,5mm-es petezsákot. Következő uh 10 nappal később volt, számított terhesség 7. hét0nap, petezsák 13,6mm lett szikhólyaggal. Szóval növekszik, de akkor is nagy lemaradásban van. Már sokkal nagyobbnak kellene lennie! Volt valaki, aki így járt és sikerült? Mintha másfél hétig aludt volna odabent, és utána kezdett volna mocorogni és növekedni. Az orvos nem biztat. Mivel tudjuk a megtermékenyülés pontos napját, így eltérés a ciklus miatt nem lehetséges. Két hét múlva kontroll, addig véleményekre, esetekre lennék kíváncsi.

2020. jan. 24. 22:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is sokáig kisebb volt. Drukkolok!
2020. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Remélem jó lesz a kimenetele ennek, mikor mész legközelebb uhra?
2020. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még 7 hetesen szívhang, és nem akkora volt mint amekkoranak lennie kéne. És nem bíztatott az orvos semmi jóval.mondta hogy jóval kisebb stb....

Aztán a 12.het után meg felhozta magát és azóta mindig 3 héttel nagyobb 🥰 nem bíztattak, ne éljen bele magam stb, hát most pakoltam be a kórházi táskám és olyan erősen rugdal épp a "ne éljem bele magam" babám hogy csak na.

Természetesen ez az én esetem és sajnos bármi rossz is lehet, de tiszta szívből kívánom hogy veled is így legyen és sikerüljön.

Beszélj hozzá sokat hogy maradjon! :)))

35 hkm

2020. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap elmentem egy magán dokihoz, mert nem bírtam kivárni azt a két hetet, amire visszarendeltek. Egy rossz minőségű uh készülék volt, petezsák 15mm, viszont látott benne embrió féleséget! 2,5mm szívverés nélkül. Múlt héten a jó minőségű géppel a meddőségi centrumban még csak szikhólyagot láttak. Szóval akkor vminek lennie kell, nem? Bár ez a magándoki sem biztatott, 80%-ra mondta, hogy egy 5.héten elhalt terhességről van szerinte szó, 20%-ra, hogy élő, csak vmiért le van maradva két héttel. Fogalmam sincs, hogyan lehetséges ennyire lemaradni, remélem miden rendbe lesz vele. Jövő hétre vagyok a meddőségibe visszarendelve, azt mondta ez a doki, addig már 5-6mm-nem kéne lennie és pulzálni kell a szívnek, különben vége.
2020. jan. 30. 09:08
 15/27 A kérdező kommentje:
13-mas gratulálok! Főleg, hogy nem adtad fel! Neked mennyivel volt kisebb? Nekem állandóan az emlegetik, hogy ebből kaparás lesz. Mekkora volt, mikor először szívpulzálást láttak? Nem mondták neked, hogy el kell venni? Engem már kinyír ez a sok aggódás.
2020. jan. 30. 09:15
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, továbbra is drukkolok, hogy jövő héten már lássanak magzatot és halljatok szívverést! Nyilván nem véletlenül nem biztat a doki, de mindig bízni kell, nem szabad feladni. Fel a fejjel!
2020. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

13 as vagyok, hű azt hiszem úgy 1-2 héttel volt kisebb még akkor, és amikor először láttak pulzálást akkor 9 mm volt.

Engem mindig hetente rendeltek vissza hogy nézzék mi lesz végül, minden héten megbolondultam az aggodalomtol hogy mit fogok hallani.....

Remélem ott van az a picike nálad is :)

Nagyon át tudom érezni amit érzel most.

Mindenképp írj ha van valami hír

2020. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! Írj majd, hogy mi volt!
2020. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást és az infókat. Sajnos éjjel elkezdtem görcsölni és vérezni, úgyhogy biztosan nem jött össze. Reméljük, kijön minden és nem kell kaparni. Akkor hamar lehet újra próbálkozni.
2020. febr. 3. 15:33
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! 😔
2020. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!