Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos vagyok. Az embrió...

Lombikos vagyok. Az embrió nem megfelelően nő, kisebb, mint kellene. Van remény?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok. A petesejt leszívás decemberben, a beültetés 2 nappal később volt. Januárban voltam első uh-n, számított terhesség akkor 5hét5nap volt. Láttak egy 4,5mm-es petezsákot. Következő uh 10 nappal később volt, számított terhesség 7. hét0nap, petezsák 13,6mm lett szikhólyaggal. Szóval növekszik, de akkor is nagy lemaradásban van. Már sokkal nagyobbnak kellene lennie! Volt valaki, aki így járt és sikerült? Mintha másfél hétig aludt volna odabent, és utána kezdett volna mocorogni és növekedni. Az orvos nem biztat. Mivel tudjuk a megtermékenyülés pontos napját, így eltérés a ciklus miatt nem lehetséges. Két hét múlva kontroll, addig véleményekre, esetekre lennék kíváncsi.

2020. jan. 24. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Jajjj..... :(

Tényleg szívből sajnálom.

Kívánom hogy minél hamarabb sikerüljön és minden rendben legyen!!

2020. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Engem sem biztatott a dokim, 6 hetes 5 naposan csak 1 szabályos petezsák, és szikhólyag volt. Félidőben estem pedig teherbe, ovu teszt alapján tudom. Annyira nyugtalan voltam, hogy kerek 7 hetesen újra elmentem ultrahangra. Ott már 7 mm.es volt, és volt szív pulzálás is. Már 10 hónapos, és 10 kiló. Behozta a lemaradását. 😂 úgyhogy én Mindenképp nyugtatnálak, ha szabályos volt a petezsák akkor még van remény!
2020. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és most olvasom az utolsó kommentedet . Hát nagyon sajnálom! Írd meg, hogy mi lett veled.
2020. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22-23 Elvetéltem. Másodszorra történt ugyanez (az első 15 évvel ezelőtt), hogy volt petezsák, nőtt is, de szívhangot sosem láttak, embriót sem. Mindkét esetben már a 8-9. hétben voltam. Most keresem az okokat, mert nem normális, hogy ez kétszer megtörténik. Immunológia, genetika irányába indulok el, de csak olyan intézményeket találtam, amik fizetősek. Nincs 3-400ezer forintunk, hogy ezeket a vizsglatokat magánban elvégeztessük. Keresek sztk-s intézményeket, de nem találok.
2020. febr. 5. 21:09
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van már gyermeked? (Csak a 15 évvel korábbi vetélés miatt gondolom, hogy közben esetleg sikerült.)

Nekem az első terhességem vetélés lett. A második egészséges kisfiú.

Harmadik terhességem megint vetélés.

Majd vártunk 7 évet és újra próbálkoztunk.

Sajnos itt is vetélés lett a vége. Ez volt a negyedik terhességem.

Az ötödik egészséges gyermek.

Nekem azt mondták, hogy hiába volt 3 vetélésem, közben született gyermekem, emiatt nem volt indokolt a vizsgálat.

Nálam mindig egy vetélés után közvetlenül (2-3 hónap) lévő terhesség megmaradt. Az elsőket kilökte a szervezetem.

Drukkolok, hogy Nektek is összejöjjön mihamarabb.

2020. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem, nincs gyerekem. A 15évvel ezelőtti vetélésnél kikapartak utána nem bírtam teherbe esni. Később elváltunk. Sajnos úgy néz ki, hogy természetes úton nem biztos, hogy lehet már gyerekem, ezért lombikozunk. Én is úgy vagyok informálva, hogy egy vetélés után ha hamar összejön a terhesség, akkor jobban megmarad. Tesóm is így szült. Viszont most nem tudunk új stimut indítani, csak júniusban. Addig kivizsgálás lesz. Immunológia, genetika.
2020. febr. 6. 16:47
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi újság veled, sikerült azóta?
2021. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!