Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vérnyomással fektetnek...

Milyen vérnyomással fektetnek már be a kórházba?

Figyelt kérdés

140/90 a határ amíg jó, de efölött megfigyelnek már, vagy elég a gyógyszer?

38.hét.


2020. jan. 27. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ találnak e a vizeletben fehérjét, meg hogy milyen a fogadott orvos, de esetek többségében befektetnek, hisz a babának ilyenkor már lehet hogy baja lesz! Nem játék a magas vérnyomás terhesség alatt, menj be ha 140 körül van vagy felette.


Inkább, minthogy igy a finishben történjen valami katasztrófa veletek

2020. jan. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neem 150 volt a határ. Bennfogtak 5 napra, mert Dopegyt mellett a Védőnő 170-et mért, de muinden laboreredmenyem jó volt.

33 hkm

2020. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 140-150 között azt mondták, hogy hívjam a dokimat (ha többször mérek ilyen érteket egy nap), nem volt vérvétel,sem vizeletvizsgálat.150 felett már befektettek teljes kivizsgálásra.
2020. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Éppen túllépte a 150-et, és vizesedtem mellé nagyon. fehérjevizelés viszont nem volt (dokim szerint szimuláns toxémiás voltam :D)

Mindez a 35. héten. betöltött 39 után indították végül.

2020. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vitte a dopegyt sem 160 alá hirtelen, akkor bent kellett lennem pár napot. Fehérje nem volt szerencsére. A dokim nem parázta azért túl, annyit mondott, hogy majd úgyis látom, hogy mikor van értelme emelni az adagon, elmondta, hogy hogyan és meddig mehetek, akkor kell menni, ha úgy sem oké.
2020. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

volt valami tünetetek? Csak úgy otthon méregettétek kíváncsiságból?

2020. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 140/90 fölött kellett szólnom (mindegy melyik érték magasabb), akkor kaptam dopegytet, de azzal meg sikerült szintentartani már. Nem fektettek ezért be, itthon volt a nagyobb gyerek, úgyhogy megbeszéltem a dokival, hogy csak ha nagyon muszáj. Cserébe azt kérte, hogy napi 5x mérjek vérnyomást és minden nap ellenőrizzem a vizeletben a fehérjét tesztcsíkkal. Fehérje nem volt, a vérnyomásom meg dopegyttel jó volt, úgyhogy nem kellett befeküdni. Akkor kellett volna, hanem sikerül dopegyttel beállítani otthon, és a gyógyszer ellenére feljebb ment volna.
2020. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6nak: nekem nem volt tünet, az elsőnél a védőnő mért egyszer többet, utána figyelnem kellett. A másodiknál meg ugye az előzmény miatt eleve odafigyeltem, és a terhesség elejétől mértem napi szinten a vérnyomásomat.

7es

2020. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy a védőnő mindig kicsit emelkedettet mért, aztán egyszer nst-n volt magas, utána méregetni kellett, hogy nehogy ne vegyük észre, ha baj van.
2020. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért mérem, mert nagyon be vagyok vizesedve.
2020. jan. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!