Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ikreket várok.

Mit tegyek? Ikreket várok.

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-n 10 hetes vagyok és ikreket várok. Nagyon boldog vagyok mert 1 éve próbálkoztunk de szomorú is vagyok. Nagyon nehéz lenne tudom meg csak egy gyereket szeretnénk. Szüleim messze laknak anyósomék is. Mit tennetek?
2020. jan. 28. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátaink 3 gyereket terveztek...

3. Alkalommal ikrek lettek...


Volt nagyon nagy sokk

Főleg, hogy 2-2-2 év van a gyerekek közt

De megoldották. Egyiküknek sem élnek a szüleik

2020. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem belejössz, ahogy minden ikres Anyuka.


Én viszont már hallottam olyat ismerősi körömből, hogy 3-as ikrekből 2-es ikreket "csináltak" úgy, hogy 8-12 hét környékén "kiszippantották" (abortálták) az egyik magzatot. Én ezzel a szemlélettel képtelen vagyok azonosulni, de létezik (sajnos) a folyamat.

2020. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt akkor szokták javasolni,ha orvosi indikációja van. Pl.többes terhesség veszélybe sodorná az anya vagy a magzatok életét. Volt egy lombikos társam (20 éve történt),a beültetett 3 embrióból mindhárom megmaradt. Az orvos javasolta neki,hogy 1 magzatot abortáljanak,de nem egyezett bele. A 28.héten beindult a szülés. Nem tudták megmenteni a babákat.

Viszont olyan is van,hogy épp azzal sodorják veszélybe a többi magzatot is,ha egyet abortálnak.

Épp emiatt ezt csak nagyon indokolt esetben szokták javasolni.

(Bocs az offért).

2020. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezt ajánlom szeretettel: [link]
2020. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy 3 éves lányom, mikor ikrekkel lettem várandós. Sokk is volt persze. De elmúlik. Fel fogsz nőni a feladathoz. Párom akkoriban állandó éjszakás volt, segítség semmi... még élek és imádom őket. De lesznek bitang nehéz napok, de megéri. És ezt nem csak úgy mondják. Tényleg. 🥰
2020. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!