Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől esik szét a terhes nők...

Mitől esik szét a terhes nők arca a terhesség végére?

Figyelt kérdés

Tudjátok mire gondolok. Felpuffad, kikerekedik, kimegy a formájából. Nekem még tokám is lett. Hurrá. Pedig se nem híztam sokat ( 7kg ) se vizes nem vagyok ( vagyis nem látom, hogy az lennek). Ráadásul még csak a 31. hétben vagyok. Éljen.... az elsőnél is ez volt. Utálom.

Ez mitől van? Lehet ellene valamit tenni?


2020. febr. 8. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom. Nekem nem esett szét. Sőt! Gyönyörű voltam és maradtam is az ... Persze előtte sem voltam csúnya. 😁
2020. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jó neked. Én már az elsőnél is olyan voltam mint a krumpli. De egy csomó nőt látok szülés előtt, akinek szintén ilyen jellegzetesen kerek, pufi arca lett.
2020. febr. 8. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem a terhes nők arca esik szét, csak a tiéd.
2020. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Énis olyan voltam, mint egy krumpli 😁😁😁 de én vizes is voltam. Olyan szinten, hogy a 41es lábamra, csak a férjem 46os cipőjét tudtam felhúzni, és még az is szorított. Szóval én ettől puffadtam fel.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Az én arcom semmit se változott, pedig 10kg-t híztam.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém nem puffadt fel. Szerintem amúgy igenis a víztől van. Nővérem is pont a szules előtti napokban puffadt fel. Az en arcom épp ellenkezőleg, elfogyott. En 9 kg-mot hiztam ami elvileg normális. Most 1,5 héttel szules utan mégis soványabb vagyok, mint mikor teherbe estem, meg a hasam is teljesen eltűnt. Nem is ertem. Meg gondoltam is mennyit fikaznak pár ismert embert, hogy szules után közvetlenül soványak és hogy semmi más nem fontos nekik. Jelentem ez is 100% genetika. Viszont cserébe eltunt rólam az összes szép izmom az utolsó harmadban. Lesz mit visszaszerezni.
2020. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti víz pedig. El nem felejtem, szülés másnapján mikor férjem bejött a kórházba:"Jé, Szivem, de más vagy, hogy megszépült az arcod" :D tuti nem bókolni akart, mert láttam az őszinte megdöbbenést az arcán, és én is láttam napról-napra hogyan változik az arcom.
2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Ismerek több olyat akinek szülés előtt durván eltorzult az arca, ELŐTTE ÉS UTÁNA IS SZÉPEK VOLTAK!...

Homronok és legfőképp a rengeteg víz okozza, amit ilyenkor (ha vki hajlamos rá-akkor is lehetséges, ha szép pofikája van, mint az elsőnek) vissza tart szépen a szervezet.


Nekem ilyen nem volt.

2020. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Víz


Nemkemmnem ilyen hamar csak a szülés előtt 3 napoal jött elő( 2 hèttel utána már csak 2,5 kv colt rajtam...)

2020. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az marpedig viz! Nekemis arcom ujjaim labam akkorara volt dagadva mint egy mamutnak. Aztan masnap mikor megszultem nezegettem a labam hogy uristen hova tunt
2020. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!