Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek bevált valami...

Valakinek bevált valami módszer ami segített beindítani a szülést?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok, semmi jele hogy jönni szeretne. Nem akarom sietetni, de úgyis inditanák 40dik hét után, így jó lenne ha jönne magától. Másrészt már kicsit nehezen is viselem.


Van valami ami esetleg segíthet?

A szexen kivül! Mert a párom nem hajlandó már szexelni, félti a kicsit, hiába ugye nem ártana neki. (De tiszteletbe tartom hogy neki ez így nem oké) így ez az opció kilőve.


2019. jan. 23. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szia én olvastam hogy a lépcsőzés,a sok program csinálás sgetíhet beindítani a szülést!
2019. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orgazmus, tonik. Én ezt a kettőt próbáltam. Nem tudom, hogy ettől, vagy sem, de pár óra múlva fájásaim lettek.
2019. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

lépcsözés nem éppen a legjobb dolog, mert oxigén hiányos állapotot idézhet elö.


A legjobb ha minden nap nagy sétákat teszel, lassan ahogy bírod.


De a szülés teljesen normális a 38-42 hét között, miért akarják indítani 40-ik héten?


Nekem az elsö lányom 42-héten született magától.

2019. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszoakt. Holnap veszek tonikot!😁 hátha van valami hatása tényleg.

Ja és megyünk akkor minden nap sétálni egyet a párommal.


A kórházba nálink 41dik betöltött hétig várnak amugy.

Az én esetembe az elöregedett méhlepény is közre játszik, ígyis nagyon örülök hogy bírta eddig, mert 25 hetesen azt mondták hogy lehet a 37dik hétig se húzza!

2019. jan. 23. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
A lépcsőzés nálunk oxigén hiányt okozott valóban majdnem odalettunk mindketten!!!!! Inkább bird ki :)
2019. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Semmi


Doki lépcsőztetett is

( 5-ös ne riogasd szegényt, biztos, hogy nem önmagában a lépcsőzés okozott nálatok oxigénhiányt)

De amúgy is szoktam.. Levegőt sem kapkodtam a

36 fokban


Javasolták a szexet.. Semmit nem ért, de legalább jó votl


Napi 5,5 km-t gyalogoltam a végén ebben volt 2 lépcsősor is..főorvos javaslata, hogy legyen 10km ( hah na persze..... Ezt már nem tettem meg)


Tonic: 3 napig napi 2 l... Azóta sem tudom meginni, utáltam a szénsavasat


Málnalevélteáztam


Ricinusolajat nem mertem


Semmi nem indította be


Jött 41+1 naposan magától

2019. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megprobálkozom ezekkel, mert átrani úgyse fog max nem segít.


Ettől a lépcsőzéstől most kicsit megijedtem, mert érdekes közben hogy eddig minden ismerősömnek a dokija azt javasolta hogy lépcső,lépcső... na de ezt inkább nem erőltetem, séta helyette.


Köszönöm mindenkinek!

2019. jan. 23. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 39+2 ig tornáztam aktívan. Utána elmentem fodrászhoz majd 39+5re magától indult. Semmi előjele nem volt, csak hajnalban arra keltem hogy fáj és pisilni kell.

Amúgy próbáltam mindenfélét de nem segített.

2019. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Annak idején 2006-ban a tesómmal együtt voltunk várandósak. Én a 37 hétben jártam amikor NST-én ültem. Jöttek szólni hogy tesóm meg szült. Fel szaladtam a 3. Emeletre annyira izgatott voltam. Másnap el kezdtem vajúdani.. Így 3 nap külömbség van a 2 lány között.. Én nem azért rohantam fel mert szülni akartam hanem mert kíváncsi voltam jól vannak e. Ez lett a vége
2019. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
hmm van aki napi szinten lépcsőzik,mert nincs lift..vagy mert emeletes családiházban lakik...mégse kerül oxigénhiányos állapotba... azért hülyeséget ne állítsunk
2019. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!