Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hogyan szokott le a...

Ki, hogyan szokott le a dohányzásról terhesség előtt/amikor megtudta?

Figyelt kérdés
Erős dohányos vagyok. Mindig mindenkitől azt hallgattam, hogy bár erős dohányosok voltak, amint pozitív teszt lett, már nem is kívánták a cigit. Valaki azt mondja, hogy a rosszullét miatt, van aki szerint fejben dőlt el és már nem kívánta. Ezért most borzasztó lelkiismeretfurdalásom van, hogy én kívánom a cigit. Tegnap teszteltem pozitívat és nem gyújtok rá, de megőrülök. Tudom, hogy nem szabad, szóval hagyjuk, hogy mennyire káros a babára, mert nyilván ezzel én is tisztában vagyok. DE nem tudom mitől lehetne ez könnyebb? Komolyan mindenkinek ilyen egyszerű volt, vagy csak megszépítik?

2020. febr. 12. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy vagyok mint a 4-es annyi kulonbseggel, hogy mikor mar elesben probaltuk a babat abbahagytam a cigizest. Az elso honapban sikerult is a baba. En neha kivantam csak meg a cigit de persze sosem gyujtottam ra. Szules utan keves volt a tejem. Kb 3 hetig szoptattam. Mikor mar csak tapszert kapott en is visszaszoktam. Terhesen es szoptatas alatt viszont eszembe sem jutott volna ragyujtani.
2020. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erős dohányos nő van/volt? 😃 Nem bántás, en is az vagyok csak nem gondoltam volna hogy ennyien vagyunk :)

Na én elég gyenge vagyok. 2 hét eltelt mire sikerült letennem. Igaz már 2.nap 10 szálat, 3.nap 5 szálat, 4.nap 3 szálat, 5.naptól 1 vagy fél szálat. Utána kezdődtek a rosszullétek ami jól is jött mert már a szagától is hánytam.

2020. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem voltam erős dohányos, ennek ellenére nehezen tettem le ,kb. a 10 hétig doháyoztam. Terhesség előtt napi 6-7 szálat szìvtam el , miután megtudtam ,csökkentettem 3 szálra. Utána valahogy egyik napròl a másikra a 10. Héten nem gyùjtottam rá , és azóta sem,most vagyunk 20 hetesek. Pedig nekem se rosszúllét , se szagundor , semmilyen negatìv tünetem nem volt eddig ami segítette volna, mégis valahogy egyik napról a másikra letettem :)
2020. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó adag szépítés van a dologban, igen.. :)

Én az elején nem igazán kívántam, a vége felé már nagyon. Valahogy muszáj kibírni. Szintén erős dohányos lévén párszor rágyújtottam.

Mióta megszuletett (3 hetes), érdekes módon eszembe sem jutott a cigi.

2020. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én is erős dohányos voltam és a pozitív teszt után nem is ment azonnal a lerakás. Az első héten elkezdtem csökkenteni, a második héten pedig már csak napi egy szálat szívtam el, az utolsó szál pedig már nem esett jól, ez volt kb a 7. héten. Egészen jól elvoltam nélküle úgy a 14-15. hétig, na utána volt egy kemény másfél hetem, amikor nagyon nehéz volt vissza fognom magam.. Hálistennek sikerült,túl vagyok rajta és remélem nem is lesz több ilyen.
2020. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt napján reggel még elszívtam egy szálat. Tesztelés utàn, pedig én is erős dohányos voltam, eszembe sem jutott újra rágyújtani.

Van, hogy undorodom még a szagától is, van, hogy nagyon megkívánom.

Nem mondom, hogy nem hiányzik, de valamit valamiért.

Egyébként szerintem is fejben dől el.

2020. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!