Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3 napja késik és csípőset...

Ha 3 napja késik és csípőset az édesség eszem terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Csípőset soha nem szerettem tegnap reggel megkívántam és nagyon ízlett ma is azt ettem csak csokival . Édeset is nagyon kívánom muszáj mindennap ennem édeset. Nem szokott késni max 1 napot. Már szeretnénk babát régóta tervezzük
2020. febr. 13. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Jajanyám... Ez valami újfajta terhességi teszt? Kívánósság alapján megítéltetni anonim idegenekkel?
2020. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Na ez a tipikus belemagyarázás téma. Juj késik, akkor tuti terhes vagyok, és jól összezabálok minden össze nem illő szart, mert a filmekben úgy szokták a terhesek. Élő ember nem kívánós 4 hetes terhesen amúgy...
2020. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szombaton én is összevissza ettem mindent, amiket nem szoktam. Akkor már 2 napja késett. Aztán másnapra megjött. Szóval ez vagy igen, vagy nem.
2020. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A fenébe miért vettem terhességi tesztet amikor így is meg lehet állapítani!! :O köszi kérdező :D:D
2020. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Még ha terhes is vagy, nem fognak ilyen hamar jelentkezni a tünetek. Bármitől is van, biztos nem a terhességtől, ha egyáltalán az vagy. Lehet, csak késik. Ennyi késés annál is előfordulhat, akinél nem szokott előfordulni. Velem is megesett. Amúgy egy teszt mondjuk nem ártana.
2020. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez tipikus PMS tünet.
2020. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menstruácio előtt is sok nö kívánós a hormonok változása miatt. Nem, ettöl nem vagy terhes.
2020. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez pmst jelzett mindig. Mielott megjott, elotte egy hettel csoki, edesseg, chips, es minden olyan, amit alapvetoen nem szoktam enni. Aztán megjott es mindig elmult.
2020. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan kívántam dolgokat, terhesen meg sosem voltam kívánós 😁 ezekre nem lehet alapozni.

Nekünk míg nem jött össze a baba állandóan terhes tünetem volt mensi előtt és az nap.

Amikor meg tényleg terhes voltam az ájulásnál se jutott eszembe hogy talán azért.

Kívánom hogy baba legyen a dologban, de ne figyeld ennyire magad. Tényleg nem kell rá gorcsolni én se hittem el aztan végül tényleg ez segített.

2020. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

1es : fantasztikus vagy :-) !


Kérdező:

Ez egy teljesen abszurd kérdés! Szerinted belelátunk a hormonjaidba,testedbe?


Amúgy en terhesen nem voltam kívánós,inkább a tartalmas jó magyaros kajákat ettem végig.

Most tablettát szedek,napra tudom mikor jön így,és ilyenkor a milka csoki ott van a táskámban,plusz kit-kat,na és előfurdul hogy a kfc tortilla kell hazafelé.

Szóval hormonok!

Kiszámíthatatlan

2020. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!