Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3 napja késik és csípőset...

Ha 3 napja késik és csípőset az édesség eszem terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Csípőset soha nem szerettem tegnap reggel megkívántam és nagyon ízlett ma is azt ettem csak csokival . Édeset is nagyon kívánom muszáj mindennap ennem édeset. Nem szokott késni max 1 napot. Már szeretnénk babát régóta tervezzük
2020. febr. 13. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt olyan farkasétvágyam volt. Sose laktam jól. Kb 3-4 napig tartott. Megjött és elmúlt.
2020. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
4 hetesen ilyen terhes tünet még nincs. Ettől függetlenül nyilván az ember lánya 3 nap késés után bebandukol egy gyógyszertárba, vesz egy terhességi tesztet (ilyenkor már lehet 25ös is) és megcsinálja otthon... Ahelyett, hogy buta kérdéseket ír ki ide. Aztán minden kiderül.
2020. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%

Most megcafolom az előttem szólókat,mert hogy kb nekem a beágyazódás utáni napoktól vannak tüneteim,mivel ugye akkor kezd termelődni a hcg hormon a szervezetben. Sőt mi több,a 9 dpo-n már a tesztem is egyértelmű pozitív lett. És én meg a káposztasalátát kívántam magában.

Szóval kedves kérdező,simán lehet hogy terhes vagy,csinálj tesztet ha úgy érzed.

Sok sikert! :)

2020. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!