Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vállalás nagy korkülönbsé...

Baba vállalás nagy korkülönbséggel. Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, egy 11 és egy 8 éves kisfiú anyukája. Férjemmel nagyon szerettünk volna még egy kislányt, de az élet máshogy alakult és sokáig nem volt lehetséges egy újabb baba. Két hete a nőgyógyászom megkérdezte, hogy mikor vegyük le a spirálomat, illetve akarok e másikat, vagy bele vágunk a baba projektbe. Azóta ezen gondolkozunk, nagyon szeretném, de a korkülönbség miatt elbizonytalanodtam. Ki, hogy élte meg, akár ti, akár a tesók a nagy korkülönbséget?
2020. febr. 18. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem kis korkülönbséges az első kettő,a harmadikat később szeretnénk,mikor ők iskolások már. Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya,a nagynál szerintem hatalmas előny,hogy a nagyobbak már azért önállóbbak,egyedül wc-znek,csinálnak szendvicset,öltöznek,fogat mosnak stb,reggel fent lehetnek 1-2 órát egyedül ha húzósabb éjszakád volt a babával stb,szóval a hétköznapi dolgok csak egyszerűbbek.
2020. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!