Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ötletet adni hogyan...

Tudnátok ötletet adni hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A párom nagymamájának szeretnénk valamilyen különlegesebb móddal tudatni hogy dédunokája lesz. (Első lenne neki, minden álma vágya az volt hogy megélje ezt is)


Fiatalos, tehát veszi a poénokat, nem tudom mivel lenne a legjobb hogy bejelentsük. (akik azt írnák le hogy simán gyerekünk lesz és kész, azok most kíméljenek hisz mindenképp valamilyen különleges, örök pillanatot szeretnénk! )


Köszönjük előre is! Szép hétvégét Minden kedves anyukának/apukának & kismamának :)



#bejelentés #dédunoka #nagymamának
2019. márc. 24. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Csempéssz a mosatlan ruhái közé egy babaruhát.
2019. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Nem rossz ötlet, de mivel nem velünk lakik és a páromon kívül van még 4 unokája akiknek szintén nincs még baba, ezért lehet nem tudná honnan jött az a pici ruha 😞

2019. márc. 24. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
És nem jár nálatok néha? Intézhetnéd úgy, hogy nagyon elfoglalt vagy, és megkéred hogy azt a pár ruhát dobja már a szárítóra :)
2019. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Én így csináltam:

Mentünk mamához, vittem vissza neki a kajás meg sütis dobozokat, pakolta ki őket a szatyorból a konyhában. Aztán mikor végzett, előhúztam egy kis zacsit, hogy ja ezt még elfelejtettem, ez is a tiéd.

És kapott egy hűtőmágnest (amúgy imádja és gyűjti őket), amin a "Legjobb dédi" felirat szerepelt. Nagyon cuki volt, videóra kellett volna venni a reakciót <3

2019. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi húsvétkor mondtuk el

mindig elmegyünk ugye rokonokhoz, és csinálunk minden évben pár fotót közösen.


Ahogy odaálltunk a két oldalára én tartottam a "legjobb dédmama" feliratú papirt, párom az uh képet amíg nem figyelt


Ahogy kész lett a fotó kinyomtattuk és a kezébe adtuk

2019. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit adtál a dédi mamának ajándékba, mikor terhes lettél?
2021. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hutomagnest csinaltattunk es melle egy bodyt. :)
2022. jan. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!