Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 heti uh fiút állapított...

Ildi86. kérdése:

14 heti uh fiút állapított meg, de mindvégig úgy éreztem lányom lesz. Rosszul érzem magam. Minden jel minden ami arra utalt azt mondta kislány lesz. Bele vagyok betegedve?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjam fel hisz a szívem azt mondja kislányom lesz. És bűntudatom van mert mérges vagyok a világra
2020. febr. 21. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Menj el a Gokiba, nézd meg azokat a pár napos újszülötteket, akiken szivműtétet kell végrehajtani, nézd meg a szüleiket és egész másképp fogod látni a problémádat.
2020. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt mondja a párom is, hogy gondoljak arra, hogy egészséges. Örülök is neki. De itt van egy fájdalom a szívemben és nem akarja elhinni.
2020. febr. 21. 21:50
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg időd van még a szülésig, el fogod fogadni, sőt még boldog is leszel tőle. Így lesz és ezt is kívánom neked.
2020. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak. A lányomnál 1000%-ig biztos voltam benne, hogy fiú lesz, a 20. heti ultrahangon mondták meg, hogy lány. Addig elképzeltem a jövőt egy kisfiúval, néhány éves koráig és az orvos lerombolta az egészet. Nem csalódott voltam, inkább zavarodott, hogy hogy érthettem félre a megérzésemet. Aztán 2 hét múlva minden terv és elképzelés, kiegészítő és baba holmi lányosban jelent meg előttem. Azóta sem tudom másképp látni, csak lányként. Te is engedd el és gondolj bele, milyen csodás kisfiad lesz.
2020. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért rossz, ha vki beleéli magát abba, hogy milyen nemű lesz vagy szeretne. Mi sokáig nem tudtunk milyen lesz, de mivel mindenki azt mondta, hogy fiú (nem tudom miért, rá néztek a hasamra és vmiért ezt állapították meg). Persze én tudtam, hogy ez nem ilyen egyszerű, de mégis arra számítottam, hogy fiú lesz. Aztán 26. héten 4d uh-n kiderült: kislány. Bevallom, nagyon csalódott lettem és nem is igazán örültem. Utána meg bűntudatom volt, hogy milyen anya vagyok, hogy nem örülök saját gyermekemnek, csak mert lány. De szerencsére ez pár napon belül elmúlt és utána már egyáltalán nem zavart a neme. Sőt, jobban örültem, hogy lány lesz. Nem tudom, nálad mióta áll fent ez az állapot, de szerintem rövid időn belül elmúlik és ugyanúgy fogsz örülni gyermekednek. Nem az számít, milyen nemű, hanem hogy egészséges legyen. Ezt vhogy tudatosítani kellene magadban, mert ugyanolyan szeretetet érdemel, akár fiú, akár lány. És nem utolsó sorban a te gyermeked.
2020. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Remélem hamarosan észhez térek, de nem értem ezt a fájdalmat ami itt ordít bent, hogy ő nem fiú hanem lány. Nem ért meg senki körülöttem, hogy miért sírok 2 napja. Szerintük egyből el kellene fogadom, hogy Letti nem létezik..
2020. febr. 21. 22:00
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak ultrahangon nézték akkor még simán lehet lány
2020. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak nem Letti, hanem mondjuk Levi, és máris másképp fogsz rá gondolni. Nekem is most érzem hogy ficánkol a kislányom, akit nemis tudok fiúnak elképzelni, de ha mégis az lesz, lehet halvány csalódás után, de ugyanúgy fogom szeretni. Egészség legyen, az a fő. Boldog babavárást!
2020. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat várom, mindenki tuti tippel jött oda hozzám, de én egyszer sem hallgattam meg. Nevet sem választottunk, a megérzéseket is hanyagoltam és baba holmit sem kerestem addig, amíg az orvos tutit nem mondott. Csak azután egy órával kezdtem a nevén nevezni a babát.

Talán itt a hiba, még mindig Lettinek akarod látni, pedig a kisfiadban is annyi szépség és lehetőség rejlik, amit jobb lenne meglátnod, mielőtt magadat is megutálod ezért az érzésért. Egyelőre elég, ha kislány helyett babaként gondolsz rá, utána majd kisfiúként. Kis lépések és menni fog, sirasd el nyugodtan az eddigi álmaid, lesznek újak utána, ez biztos.

2020. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Pipis válasza:
100%
Én is lányt éreztem, majd kiderült, hogy fiú. Egyrészt egy dolog érdekelt, egészséges legyen és jól legyünk mindketten. Másrészt olyan szerelem ez, amire majd rájössz, mikor rad teszik :)
2020. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!