Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 heti uh fiút állapított...

Ildi86. kérdése:

14 heti uh fiút állapított meg, de mindvégig úgy éreztem lányom lesz. Rosszul érzem magam. Minden jel minden ami arra utalt azt mondta kislány lesz. Bele vagyok betegedve?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjam fel hisz a szívem azt mondja kislányom lesz. És bűntudatom van mert mérges vagyok a világra
2020. febr. 21. 21:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért ennyire nem kell túldramatizálni. Én lányos anyukaként képzeltem el magam egész eddigi életemben, és mégis kisfiút várok. Van egy kis bűntudatom, mert nem a kitörő öröm volt az első gondolatom, de kb 2 hét alatt hozzászoktam a gondolathoz, és most variáltam a jövőképemen. Pl elképzeltem, hogy majd a nagyfiam 20-30 év múlva lehajol, hogy adjon egy puszit, nekem meg pipiskedni kell (alacsony vagyok, férjem magas, meg kb mindenki a családban). Meg hogy hogyan nevelek belőle jó embert egészséges öntudattal stb. Most, hogy már vannak terveim a jövőre, ugyanannyira örülök, mintha kislány lett volna.
2020. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ó, de sokan voltunk és vagyunk így ezzel! Pár nap és annyira átáll az agyad, hogy másképp el sem fogod tudni képzelni! Egyébként az én tapasztalatom 2 lány és 1 fiú után, hogy valahogy máshogy, jobban, nagyobb szeretettel ragaszkodik egy fiú az anyukajahoz, mint egy lány!
2020. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan már... nem teljesen mindegy?? A lényeg, hogy egészséges legyen!!!!
2020. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!