Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 heti uh fiút állapított...

Ildi86. kérdése:

14 heti uh fiút állapított meg, de mindvégig úgy éreztem lányom lesz. Rosszul érzem magam. Minden jel minden ami arra utalt azt mondta kislány lesz. Bele vagyok betegedve?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjam fel hisz a szívem azt mondja kislányom lesz. És bűntudatom van mert mérges vagyok a világra
2020. febr. 21. 21:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Át fog kattanni, nyugi. Adj időt magadnak.
2020. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekemet én is biztos fiúnak éreztem, sőt álmodtam is róla hogy kisfiam születik, persze lány lett. Nagyon örültünk neki is, végülis tényleg az egészsége a fontos. Később 5 évre rá született egy kisfiam. Most teljes a boldogságunk, van ilyen is, meg olyan is:)
2020. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Bizony átkattan. Én is úgy éreztem hogy lány, álmodtam is vele (olyan 5 év körül volt álmomban), mindenki mondogatta is hogy én tipikus lányos anyuka vagyok.


Persze azt tudtam hogy sem tünet, sem hasforma nem igazol semmit. Aztán a 17. héten kiderült hogy fiú. Nem tagadom, én is zavarodott lettem, mondhatni csalódott.. Kellett par nap amíg elfogadtam. De a terhesség alatt azért egy csendes "kár hogy nem lány" gondolat időről időre motoszkált bennem, főleg hogy közben kiderült a legjobb barátnőm pedig kislányt vár.


Viszont abban a pillanatban ahogy megszületett minden ilyen elszállt és azóta sem gondoltam rá. Van egy közel másfél éves igazi kis huncut, jó humorú fiam. Imádom, és soha nem adnám egyetlen lányért sem. Talán egyszer lesz egy lányunk is, vagy egy másik fiúnk. Mindegy csak egészséges legyen.


Nyugi, adj időt magadnak. Hidd el, elmúlik és nagyon boldog leszel egy fiúval is.

2020. febr. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én azzal biztatom magam, hogy sose fogja megtudni mi az anyja kínja. :) Az első gyermeknél úgy mentünk a kórházba hogy minétek esetre választottunk nevet nehogy meglepetés érjen.
2020. febr. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fiamat vártam mindenki belénk beszélte, hogy kislány. 18. héten derült ki, hogy kisfiú. A férjem teljesen kiakadt, vagy 3x megkérdezte az orvost, hogy biztos-e, de mire kiértünk a rendelőből, már kisfiamozott. Most is nagyon lányt vár az egész család, mert a fiúk vannak többségben. Van is esélyünk a dologra, a megérzésem is inkább kislány, de bármi lehet. Úgy döntöttünk nem akarjuk tudni, majd ha megszületik kiderül. 25 hetes vagyok. Minden uh előtt van bennem egy kis kétely, hogy de mégis tudni akarom, de aztán csak sikerül kitartani. Igazság szerint én a szívem mélyén fiút szeretnék, pusztán azért, mert az az ismerős, “az van itthon”. A lány gondolatát szoknom kell. De ahogy telik az idő úgy egyre egyszerűbb, egyre kevesebb a félsz a kislánnyal szemben.
2020. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy csalódott vagy, de 2 napja sírsz? Szegény baba mit érezhet.
2020. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, van ez így! Én mindkét nemnél éreztem ezeket, de mikor megszoktam a gondolatot, akkor meg nagyon örültem neki! Pedig volt vetélésem előttük, tehát örültem, hogy egyáltalán teherbe estem... Először a fiú miatt, hogy jaj mit fogok vele kezdeni, hogy kell nevelni egy fiút, mi lesz, hogy lesz. Majd mikor megszületett, megszoktam, hogy fiam van, 1 évre rá megtudtam, hogy lányom lesz, na akkor még azt nehéz volt feldolgozni, hogy na fiú után vele mit fogok kezdeni,milyen lesz az élet fiús és lányos anyukaként! 😁 Rájöttem, hogy semmiben nem különbözik az elején. Aztán meg úgyis alakul! Te is érettebb leszel. Na 3.nal drukkoltam, hogy lány legyen! De inkább annak, hogy legyen egészséges!

Lehet ez hormonális dolog is, nem betegség, elmúlik! Próbálj pozitív dolgokra gondolni! Fiad lesz, így is, úgyis a te kisbabád lesz! Majd a következő lány lesz!

2020. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek amit írt, sokat segített a szavaitok. Még bár nehéz elhinnem de már jobban érzem magam.
2020. febr. 22. 07:51
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár... Kepzeld el, milyen jó lesz fius anyaként. A nagynál sose mutatta magát, csak a szülésnél derült ki, hogy fiú, de én örültem. A másodiknál mondta mindenki, h lány, még anyam josoltatott is a baratnőjével, aki lanyt mondott, ő is fiú. Régebben akartam lányt, de ma mar nem bánom, hogy mind2 fiú. Élvezem... Hidd el, majd átforsulsz. Ne azért sirj, hogy nem lány lett, hanem örülj annak, hogy fiú.
2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hát szedd már össze magad, a gyermekedről beszélsz! Én is világ életemben lányt akartam, el sem tudtam képzelni, hogy fiam legyen. Ráadásul 13 hetesen a dokim is azt mondta, hogy valószínűleg lány lesz. Aztán 18 hetesen be kellett mennem az ügyeletre, ahol kb véletlenül klderült ki, hogy fiú. Eszembe sem jutott sírni ezen, hiszen az én gyermekem. Ma már el sem tudnám képzelni, hogy lányom legyen.
2020. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!