Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni ha eléri a...

Mit tudok tenni ha eléri a koronavírus Magyarországot és még az első trimeszterben vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a terhes nők is veszélyeztet csoportba tartoznak a koronavírus fertőzés szempontjából. Ha eléri Magyarországot, mit tudok tenni, hogy elkerüljem a vírust? Menjek táppénzre és maradjak otthon? Nagyon féltem a kisbabámat.

2020. febr. 26. 12:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
15. vagyok. Mindenki félti a babájàt (èn is), de normál keretek között. Nem fogom bezárni magam, nincs èrtelme.
2020. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Arról nem beszélve, hogy a fiam például beteg volt, több, mint egy hetet voltam vele itthon. Mit kellett volna tennem, hagyjam ott, majd meggyógyul magától, csak mert én terhes vagyok? Az elővigyázatosság mindenképpen hasznos, a hiszti már nem.
2020. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
És mi van azzal a sok gyógyszerrel amit ilyenkor szedni kell, nem árthat az első trimeszterben a babára ?
2020. febr. 27. 09:28
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Fehérnünüke, nem, csak nem minden emberben irracionális. Ha utánanézel, akkor rájössz, hogy a maszk nem téged véd meg, hanem a környezetedet, ha te vagy beteg 😏 csak az FFP3-as besorolású maszkok védenek és szűrik meg a levegő részecskéit. De hajrá, lehet félni, jobb nem lesz tőle. Uht tejet meg konzervet vettetek már? 😅 Higiéniára odafigyelés és ennyi. Jövő ilyenkor már magatokon fogtok röhögni, hogy hogy dőlhettetek be ennyire a hisztériának...
2020. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne told túl kérdező!!! Nem értem a kérdésed miért tetted fel ? Szerinted mit csinálj? Pl. Mit csinálsz ha influenzajárvány van ? Csak úgy "siman "? Na most is ugyanezt. Jobban féltenèm a gyerekem jövőjet ebben a világban. Ami ra vár majd.
2020. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!