Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+3 hetes vagyok, de ha nem...

13+3 hetes vagyok, de ha nem tudnám, higy van odabent valaki, akkor nem venném észre, hogy terhes vagyok. Volt más is igy?

Figyelt kérdés
Annyit érzek néha, hogy a köldököm alatt nyilal 1-2 napja, meg a melleimbe néha itt- ott ilyen bizsergés szerű érzésem van, de ezeken kívül semmi tünetem nincs. Kicsit ducibb is vagyok, úgyhogy még látszani sem lászik pár hétig biztos. Volt más is így?

2020. febr. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem látszottak ennyi idősen a gyerekek, de tünetem egyikkel sem volt nekem sem, semmi. 😊
2020. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amíg el nem kezdtem érezni a mozgását, csak a menstruáció hiánya mutatta számomra, hogy babát várok
2020. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki, komolyan mondom :) Én 12+2 hetes vagyok, még mindig szinte egész nap émelygek és hányok, nagyon fárasztó már. A hasam nekem már szépen gömbölyödik, de nálam 2. gyerek.
2020. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele :) Nem volt émelygés, hányás, teljesen jól éreztem magam, sokáig nem "éreztem", hogy terhes vagyok. Viszonylag korán, 14-16 hét körül már éreztem lepkézést, amit kevertem bélmozgással, de gyanakodtam, hogy ez már nem az lesz :) 22 hetesen volt egy hatalmas rúgás, onnantól érzem a határozott baba mozgást :) Néha kis élien :) 16. héttől ugrott meg a hasam, azóta is napról napra nő a hasam. Volt, hogy egy este alatt nőtt sokat, reggel néztem, hogy este tuti nem volt ekkora :) 28 hetes kismama
2020. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki persze, hogy jól vagyok, csak közben meg jó lenne érezni is valamit a kismamaságból.
2020. febr. 27. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
20. Hétig semmit, de tényleg semmit nem éreztem a terhességből. Nem volt hasam se , rosszul sem voltam egyszer sem , nem csúnyukt a bőröm, se érzékenység , se szagundor , tényleg semmi csak annyi ,hogy nem jött meg. A 20. Héten kezdett el nőni a hasam , de akkor rohamos tempoban és a 21. Héten éreztem először a mozgást :) Most vagyok a 22. Hétben , de a hasnövésen kívül még mindig nem érzek semmit :)
2020. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy örülj neki annak, hogy semmi tüneted nincsen. Nekem 7. héttől vannak napi szinten és most vagyok 14 hetes. Egyéb más tünetekkel párosítva, de én ennek is örülök. Tudom, hogy minden rendben működik, de mindenkinek máskép reagál a teste. :D
2020. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!