Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alapból nem vagyok hányos...

Ha alapból nem vagyok hányos típus az sokat számít?

Figyelt kérdés
Valószínűleg terhes vagyok. A tüneteim a következő: menzesz előtt vagyok 2 nappal,és tegnap volt egy kis pecsételő vérzésem,ami délután volt és szinte azzonal el is múlt. Nem folyt csak ahogy megtöltem magam pisilés után, láttam, hogy a wc papíron van egy bara folt. Aztán jött egy kis has szúrka ,és enyhe görcs. Mára már szinte el múlt . Onnan tudom ,hogy tuti terhes vagyok,hogy az első gyermekemmel is így volt 6 éve. Általánosságban sosincs mensi előtt ,után semmikor pecsételés. És enyhe émelygésem is van. Az elsővel sosem hánytam,csak egy kis hányingerem volt de ennyi. Alapból nem vagyok hányos típus, lehetséges hogy,akkor ezzel a terhességemmel sem lesz ilyen problémám?
2020. febr. 29. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. 🙄
2020. febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem eszem halat, akkor ha beülök egy étterembe, szerinted nem lesz hal az étlapon? - kb ilyen jellegű a kérdésed.


Egyébként én egyikkel sem hánytam, hányingerem sem volt, meg semmi egyéb sem, azóval nyilván van rá esélyed, de alapvetően minden terhesség más, főleg ennyi idő elteltével.

2020. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy terhes vagy, onnan fogod tudni, ha csinálsz egy tesztet.

Hogy fogsz-e hányni terhesen... majd kiderül. Van, aki az egyikkel hány, a másikkal nem. Én sem vagyok hányós, de mindkettővel egész napos hányingerem volt - ha nem is hánytam végül egyszer sem (a másodikkal a 23. hétig kitartott), azért nem volt kellemes.

2020. febr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valamit még nem tapasztaltál, az nem jelenti azt, hogy soha nem is fogod.

Egyelőre a helyedben nem mondanám ki azt sem, hogy terhes vagy PMS tünetekkel. Kívánom, hogy igazad legyen, de 3 nap és egy teszt múlva derül csak ki.

2020. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hat kiváncsi leszek h terhes vagy e mert ez az esetek 90%ban h barnaztal mensi előtt pár nappal az inkább mensit jelez mint terhességet. Én am ebbe a cipőbe vagyok, hétfőre nem várom de ma volt egy kevés elénk piros vér a WC papíron. Úgy a reggeli hőm ma is 37. De én a saját esetemben inkább mensit mondanék mint terhesség. Bár az lenne....6 hónapja próbálkozunk
2020. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én iszonyatosan hányós típus vagyok (még fogmosás közben is képes vagyok), de a terhesség alatt 1x sem hánytam, úgyhogy előfordulhat
2020. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok,egy kezemen meg tudom számolni hányszor hánytam eddig...

A terhességem alatt vészes hányos lettem, napi 20x hánytam, a 16ig hétig...szóval semmi se biztos.

2020. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én szinte soha nem hánytam terhesség előtt, terhesen viszont a 36. hétig folyamatosan.

De mivel már volt egy terhességed és nem hánytál, akkor gondolom a másodiknál sem fogsz.

2020. febr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze. Lehet végig hányod ettől függetlenül. Vagy émelyegni sem fogsz. Az elsővel nem igazán voltam rosszul, a második baromira megviselt.

Szóval majd kiderül.

De az, hogy nem vagy hányós, annak ehhez semmi köze.

2020. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Érzem hogy az vagyok. A méhemben is érzem. Semmi sem olyan mint szokott ,és ez nem a mensim. Ismerem a testem
2020. febr. 29. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!