Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha alapból nem vagyok hányos...

Ha alapból nem vagyok hányos típus az sokat számít?

Figyelt kérdés
Valószínűleg terhes vagyok. A tüneteim a következő: menzesz előtt vagyok 2 nappal,és tegnap volt egy kis pecsételő vérzésem,ami délután volt és szinte azzonal el is múlt. Nem folyt csak ahogy megtöltem magam pisilés után, láttam, hogy a wc papíron van egy bara folt. Aztán jött egy kis has szúrka ,és enyhe görcs. Mára már szinte el múlt . Onnan tudom ,hogy tuti terhes vagyok,hogy az első gyermekemmel is így volt 6 éve. Általánosságban sosincs mensi előtt ,után semmikor pecsételés. És enyhe émelygésem is van. Az elsővel sosem hánytam,csak egy kis hányingerem volt de ennyi. Alapból nem vagyok hányos típus, lehetséges hogy,akkor ezzel a terhességemmel sem lesz ilyen problémám?
2020. febr. 29. 10:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem értem már ezt az egészet.

Mindjárt megjön érzésem van,de semmi sem jön. Csináltam most reggel tesztet, első vizeletből,és szintén negatív. Annyira kezdek kiakadni. Valami igazán történhetne mostmár

2020. márc. 6. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!