Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltassak tesztet a koronav...

Csináltassak tesztet a koronavírusra?

Figyelt kérdés

3 hete szárazan köhögök, légszomjam van, fáj a mellkasom mikor levegőt veszek, annyira gyenge vagyok, hogy az alapvető önellátásom is nehézkes.


Viszont nincs lázam emiatt, a háziorvos nem küld be a kórházba tesztre. Semmilyen gyógyszert nem ad, mert meghallgatta és szerinte tiszta a tüdőm.


Viszont három hete, már mindent kipróbáltam, herbion, lándzsás utifű, stodal, stb. És semmitől nem lettem jobban, egyszerűen nem szakadozik fel a váladék.


Nem jártam fertőzött területen, viszont a napokban jöttünk haza Romániából. Van okom aggódni? Vagy tényleg normális, hogy csak egy sima légúti fertőzés, ami 3 hete húzódik, és nem látjuk a végét?


20 hkm.


2020. márc. 7. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Korona vírus tutira nem
2020. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol úgy olvastam, hogy kérésre nem csinálnak tesztet csak ha valóban indokolt.Elhuzodo köhögés koronavírus nélkül is lehet egy alaposabb megfázás után.
2020. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Korona vírus mindenképp magas lázzal jár, ha azod nincs ugy kivágnak mint a sicc, ha ilyennel oda állítasz. Erre meg pénzért sem csinalnak tesztet, nehogy azt hidd hogy majd a két szép szemedért igen. Tüdőgyulladásod lehet, de koronavirusod nem. Menj el ügyletre ha a haziorvos nem ír gyógyszert.
2020. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy semmiképp se lehet koronavírus láz nélkül.

Csak fura volt, mert a lázon kívül minden tünet stimmelt, és ilyen még sose volt, hogy 3 hete húzódjon egy köhögés, és egyáltalán ne szakadjon fel a váladék.

2020. márc. 7. 19:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja köhögök én is, brutál vírusok vannak. De ez nem korona.
2020. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én száraz köhögèssel, lázzal mentem az ügyeletre, konkrétan kinevettek, hogy minek megyek oda. Másnap elmentem a háziorvoshoz és egyből amikor hallotta, hogy köhög valaki kint a váróban kijött és elkülönített a többi betegtől.

Orvosa válogatja a hozzáállás.

2020. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%
Terhes vagy?
2020. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nálunk most pont ilyen járvány van a lányom ovijában. Nem lázasodnak be a gyerekek csak köhög ék stb... A gyerekorvos is azt mondta ez makacs vírus, akár 3 hétig is eltarthat.

Mi 1 hét alatt kijöttünk belőle, de 3 nap ovi után ismét ugyan úgy köhög.


Láz nélkül tényleg nem K.V.

És olyan helyen se jártál..... Szóval?!

2020. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Télen 2 hónapig szenvedtrm a köhögestől. Már fájt a mellkasom, annyira rossz volt.
2020. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Egy hónap után elmentem orvoshoz. Szénanátha.... klassz mondom
2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!