Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hét körül van, hogy nektek...

29 hét körül van, hogy nektek is nyomja nagyon egy helyen a bordátokat a baba, csak azon az egy ponton, sehol máshol. ,?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Rendszerint jobb oldalt fúrta magát az oldalamba a kis gazfickó
2020. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem már mindenhol.
2020. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bal oldalt nyom egy pontban, már hetek óta, ha fekszem. 24 hetes ikres
2020. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalon nyomta mindig, de csak ha azon az oldalon feküdtem :)
2020. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet ezzel bármit is kezdeni? :/ vagy idővel elmulik? mert egyelőre borzasztó, van hogy járni se tudok, annyira fáj.
2020. márc. 11. 18:14
 6/7 anonim válasza:

Szia, ugyan ilyen helyzetben voltam, nekem a jobb oldalon nyomott mindig, volt olyan nap hogy azt hittem nem birom mar. 28. het korul kezdodott es legalabb 3 hetig tartott. Nekem azert volt mert probalt befordulni, a 32 hetes uh-n mondta az orvos hogy befordult :) azota nincs ilyen, neha bele rug azert a bordaimba de az teljesen mas :) ugyhogy ne aggodj tul leszel rajta te is, csak tarts ki.

34 hkm.

2020. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kis leányzó a hasamat nyomta ki felé azt hittem szét szakad a hasam.
2020. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!