Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nagyon fejfájós várandó...

Más is nagyon fejfájós várandósan? Mit lehet tényleg nyugodt szívvel szedni?

Figyelt kérdés
Nem mertem eddig bevenni semmit inkább, de néha nagyon fáj a fejem. Vizet sokat iszok, odafigyelek, tehát ettől nem lehet.
2020. márc. 15. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Panadol
2020. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Paracetamolt lehet szedni.

Hány hetes vagy? Mindenképp említsd meg a dokinak, védőnőnek,lehet minden ok, de második trimesztertol preeklampsia jele is lehet

2020. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Panadol, én az első pár hétben migrénnel küzdöttem.

Napi hármat is bevettem olykor (orvos jóváhagyta), és semmi baj nem lett.

2020. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Panadolt

Bármennyi vizet ittam a 17. héttől a 23. hétig minden estére nagyon durva migrénes fejfájásom lett. A Panadol segített egyedül meg az, hogy már este 9-kor bedőltem az ágyba és aludtam.

2020. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8. Hétben vagyok, kb 1 hete van esténként fejfájásom, néha elviselhető, de van, hogy elég rossz.
2020. márc. 15. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod rendben?

Nekem is rengeteget fájt elsőnél toxémia - magasvérnyomás miatt. Alap migrénes vagyok

2020. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos terhesen jobban és sűrűbben fáj.Én az egész terhességem végig szenvedtem.Volt h.bevettem gyógyszert,de mivel nem hatott,így inkább nem vettem be.A hideg borogatás a homlokodra enyhíti a fájdalmat!Egyes voltam!
2020. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3x volt brutális migrénes fejfájásom ,egésznapos hányassal , előtte soha nem voltam migrénes , ez a második trimeszter elején volt , azóta már a végén járunk és lekopogom hálistennek semmi nem volt azóta. Viszont én semmit nem vettem be rá , nem mertem kockáztatni, viszont nekm a dokim csak az algopyrint engedélyezte.
2020. márc. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!