Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek olyan aki most...

Van koztetek olyan aki most agynyugalomra van itelve verzes v mas miatt?

Figyelt kérdés
Hogy birjatok? Parotok tud segiteni? Nekem 3hetes fekves van 12.hetig, henyelesnek erzem mikozben itt a ket gyerek es eddig minden nap foztem stb.
2020. ápr. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam 1 hétig,de ennek ellenére elvetéltem.Annyit értem el ezzel,hogy a házi munkába alig bírtam utol érni magam. Férjem nem sokat segített,mert reggel elmegy kb.este jon haza.Nem fog neki állni mosogatni.Én úgy vagyok vele,ha egy babának baja van,fekhetsz te amennyit bírsz úgy sem fog megmaradni.Következő terhességemmel,nem kellett feküdni,devolt vérzés,a méhlepény rajta volt a méhszájon...stb.Amikor tudtam pihentem,de ugyanúgy takarítottam,főztem,kutyát sétáltattam.Ezeket meg kellett csinálni.Hála Istennek egészséges babám szetett.🤷‍♀️
2020. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem elsovel es masodikkal is fekudni kellett es megmaradtak, szoval 2 pozitiv peldaval elottem nem szeretnek kockaztatni.
2020. ápr. 1. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett befeküdni kórházba hematóma miatt. Látogató se jöhet koronavírus miatt. Azt se tudjuk meddig kell bent lenni
2020. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hany hetes vagy?
2020. ápr. 1. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
6. hét 6. napján vagyok
2020. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem mind2x 6.hettol volt heamatoma, ket makkegeszseges gyerek lett belole, kitartas!
2020. ápr. 2. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
köszi, meddig tartott neked a hematóma? Milyen gyakran nézte a doki? Nekem kedden nézte, és valószínűleg csak hétfőn lesz nézve, mert szabin van a héten.
2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 6+2 napos voltam, amikor bementem az ugyeletre vérzéssel. Kiderült, hogy hematoma. Szigorú fekvés. 3napig vereztem utána mentem saját orvoshoz, azóta a 8.hetben vagyok kétszer volt olyan napom, hogy rózsaszín volt a wcpapír. Remélem csak a hematoma ürül, azt mondták többször lehet verezgetés és csak akkor menjek az ugyeletre ha a bokamig verzek. (Tavaly volt vetelesem, görcs nélkül és egy pötty vérzéssel 9hetesen,ugy hogy izgulok egy kicsit)

Jövő héten megyek vissza magán dokihoz. Remélem minden rendben van. Eddig sokszor volt hányingerem is és most pár napja nincs. Ez probléma lehet?

7,8 hetesen lehet hogy már feszül és szúr a has ahogy nő a méh?

2022. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!