Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gerinc gyakorlatok az első...

Gerinc gyakorlatok az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy 28 eves letemre sajna gerincferdulesem van, illetve lumbalis reszen protrusio azaz kiboltosulas, de servem nincs, nem nyom semmit szerencsere. Az elso trimeszterben jarok es egyelore nem merem vegezni a mar megszokott heti 4 gerinc gyakorlataimat. Hianyzik a mozgas, egyebkent egyszeru gyakorlatsorok,kb 15 percesek... szerintetek artok vele, ha megis elkezdem? Igy is parazok, hogy a vegen nehogy csaszar legyen es prevenciokepp csinalom fel eve a gyakorlatokat.
2020. ápr. 3. 09:38
 1/2 Horaires ***** válasza:
Amiket eddig tornáztál azt nyugodtan folytathatod. Rosszabbat csinálsz, ha abbahagyod.
2020. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről szerintem orvossal kellene konzultálnod.

Nekem is gerincferdülésem van, bár én már terhesség előtt is hanyagoltam a tornát, de nem is akkora fokú, mint amekkora neked lehet.

Viszont tornáztam és tudom, hogy néha elég megerőltető.

Én a helyedben mindenképpen beszélnék egy orvossal, mert kellenek a hasizmok ha csinálod.

Azt meg nem tudom mikortól nem lehet már, de inkább menj biztosra. Vagy esetleg nézz utána interneten.

Boldog babavásást! 🥰

2020. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!