Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso trimeszteresek h vagytok?

Elso trimeszteresek h vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy birjatok fizikailag? Erzelmileg? Elmondtatok mar a csaladnak/baratoknak/munkahelyen?
2020. ápr. 6. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 7+5 hkm vagyok. Viszonylag jól vagyok (vagyunk) csak mostanában gyakran fáj a fejem. Második terhességem. Az elsővel szinte semmi gond nem volt, nem voltam rosszul most viszont alkalmanként előfordulnak kisebb rosszullétek, émelygések. A derekam néha fáj és napközben nagyon fáradt vagyok. A héten megyek kontrollra aztán csak a 12. heti Uh-ra. Az első vizsgálaton 1 szívhangot talált a doki (akkor voltam 6+2). Remélem így is marad,mert 2 napja azt álmodtam, hogy kiderül, hogy hármasikreket várok...és azóta is foglalkoztat a gondolat, hogy mivan ha...amúgy spontán terhesség lett, nem hiszem, hogy hárman lennének, de az esélye megvan, hisz az előző terhességem spontán iker terhesség volt. Te hogy vagy?
2020. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én jelenleg kórházban fekszem hematóma miatt, így elég nehezen viselem. 7.hét 4.napján vagyok. Nekem hányingerem szokott lenni egyre többször. Saját szüleimnek/testvéreknek/férjem haverjának+feleségének elmondtuk. De nálunk lombik volt, szóval nehezebb is lett volna titkolni.
2020. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En ma leptem a 6. hetbe de semmilyen tunetem nincs. Azon kivul h a progi potlas ellenere verezgetek minden ejjel. Kb egy hete varjuk h vajon elvetelek e masodszorra is vagy sem illetve h no e az embrio. Ha minden jol megy holnap kiderul. De oszinten semmi jora nem szamitok. Nektek szoritok!
2020. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, #3 mit mondtak ma?
2020. ápr. 7. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi jot. A petezsak a felere zsugorodott. Abba kellett hagynom minden gyogyszert hatha beindul a veteles magatol. De most persze nem verzek. Kedden megyek mutetre. :( Nem tudom hogy fogom kibirni foleg teljesen egyedul mert senkit nem engednek be a korhazba...
2020. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom:(( biztos vagyok benne h jo kezekben leszel ha ugy alakul es valoszinuleg hamar haza is engednek. Kitartas!!
2020. ápr. 8. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszonom, nektek pedig boldog babavarast!
2020. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!