Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes a mostani...

Mennyire veszélyes a mostani helyzetben teherbe esni?

Figyelt kérdés

Párommal eredetileg is a mostani időszakra terveztük, hogy megpróbáljuk a teherbeesést. Már szedem a terhesvitamint hónapok óta az orvosom javaslatára, hogy felkészítsem a szervezetem a teherbeesésre. Mennyire veszélyes most belevágni ebbe? Végig tudnám ugyanúgy csinálni a terhesgondozást, elérhetőek a kötelező és ajánlott vizsgálatok?

Ti mit gondoltok erről? Nem nagyon akarjuk már halogatni, benne vagyunk a korban, a járvány pedig ki tudja meddig fog tartani...



2020. ápr. 8. 10:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

A vírus lehet, hogy itt lesz később is, de addigra megtanulunk vele együtt élni, berendezkedni. Rendeződnek az orvosi ellátások valamennyire, a pánik "megszokott" veszéllyé szelidül.

Én ezt várnám ki, nem a vírus elmúltát. Szóval kvázi fixen néhány hónapot, hogy merre haladunk. Ez szerintem belefér. :)

2020. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

En várnék, amíg ez az egész korona cirkusz véget ér.

Nem tudhatod előre, hogy neked milyen terhességed lesz. Sajnos a jelenlegi helyzetben sok orvos csak felületesen vizsgál. Ha esetleg ne adj isten probléma adódik kész rémálom bekerülni kórházba, főleg ha állami.

Másik része, hogy teljesen bizonytalan minden. Az én barátnőm férje az elmúlt hetekben veszítette el a munkáját.

2020. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazad van, nem tudhatjuk, hogy zökkenőmentes lesz-e a terhesség, amikor is jó lenne könnyen elérni a normális egészsègügyet...most minden nehezebb, körülményesebb. Nem akrtunk várni, de végül úgy döntöttünk, hogy megvárjuk a nyár végét, ősz elejét a próbálkozással. Reméljük addigra valamelyest normalizálódnak a dolgok. Pár hónap nem a világ...bár szeretnénk már babát, de ennyit még halasztunk.
2020. ápr. 22. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!