Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue-rol eltunt az...

Clearblue-rol eltunt az eredmeny egy ido utan. Volt mar valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Nemvart utan 2 nappal teszteltem Clearblue-val, viszont kb harmadik vizeletbol, es azonnal megjelent a halvany +, viszont kb felora mulva mar semmi nem latszott belole. Nagyon keves pisit tudtam produkalni, ez lehet az oka? Nemvart utan gondolom mar erősebbnek kellene lenni. Koszonom.

2020. ápr. 12. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Digitális vagy sima clearblue ?
2020. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima.
2020. ápr. 12. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van a tesztekre írva, hogy ők 5 perc után ne olvasd le. Főleg hagyományos papírra pisilős és papírról leolvasható eredmény esetén. Digitális esetén gondolom megjegyzi mi volt az eredmény.


Esetedben, hogy félóra múlva nincs eredmény teljesen normális, az a lényeg hogy előtte pozitív volt.

2020. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 és fél éves a gyerekem és még látszik a 2 csík :).
2020. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Hat ez az, ilyen meg nekem sem volt h eltunt, inkabb olyan volt h felora mulva jott ki valami,ezert gondoltam hogy keves volt a pisi, mert eleg lassan folyt vegig. Sok remenyt nem fuzok a dologhoz mert kb 2 napig volt terhes tunetem, akkor pozitiv is lett a facelle, de teljesen elmult :(
2020. ápr. 12. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csináltam sima tesztet, azon látszik a két csík. Viszont a Clearblue tesztnél kimutatta, hogy + 2-3 és egy idő után eltűnt nekem is, de rá is van írva a papírra, hogy az eredmény nem marad meg egy idő után. :)


19 hkm

2020. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Ez nem a digitalis volt, hanem a sima. Na mindegy, kar ezen mar gondolkodni, majd kiderul :) neked gratulalok.
2020. ápr. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!