Ez reflux lenne?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok. Jó pár hete szenvedek azzal esténként, amikor lefekszem, hogy nagyon feszít a mellkasom, légcsövem, muszáj felülnöm, és akkor levegő jön fel. Ez fél óráig is eltart, mert ahogy lefekszem, újra érzem ezt a feszítő érzést. van, hogy köhögök, majdnem öklendezve. De nem érzem, hogy marna a gyomrom, és sav se jön vissza, vagyis nagyon ritkán.
2020. ápr. 14. 14:13
 1/10 anonim válasza:
Igen!
2020. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.. csodas par het a vege :D en rennien eltem. A legjobb baratom volt a terhesseg vegen 😂😂
2020. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a gyomorsavat nem éreztem de mégis az volt, hátam közepében és a gyomromban volt olyan érzés mintha kést szúrtak volna bele és nekem a ludeát írták fel. Kórházba is be mentünk mert annyira más volt mint a sok sav, de mégis az volt.
2020. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahh, szuper. Akkor nézek valami gyógyszert, amit szedhetek rá.

Más praktika esetleg ami segíthet még?

2020. ápr. 14. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, Rennie meg pár plusz párna a fejed alá. Nekem pl jobb oldalon fekve rosszabb, de ha igazán beindul akkor tök mindegy az oldal is.
2020. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Én először gombóc érzést éreztem a torkomban, majd nagyon köhögtem.

Azt hittem beteg vagyok.

Nem éreztem egyaltalán a savam, hogy marna.

Elmentem házi orvoshoz aki Ludeát írt.

Nem akartam szedni, de az egyik este annyira kimarta a nyelőcsövem, hogy már majdnem sírtam úgy fáj, nem tudtam enni.

Ott elkezdtem szedni a ludeát, pár nap alatt helyre hozta a nyelőcsövem, és minden tünet szépen megszünt 🙂

2020. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tanácsokat. Holnap felhívom a háziorvosom. Legalább már tudom mi a gondom.
2020. ápr. 14. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg a salvus viz citromlevel ami segitett
2020. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy alkalommal annyira fájt a mellkasom, hogy azt éreztem, hogy szét ég belülről...mintha valami erős chili paprika égette volna. Borzalmas volt. A jó hideg tej segített...plusz az, hogy félig ülve félig fekve aludtam.
2020. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam szinte ujraéltem a 3.trimesztert. Nekem semmi se segített de azért ittam a salvust, szedtem a renniet. Egyedül talán akkor volt kicsit jobb ha nem feküdtem le teli hassal, könnyűt vacsiztam. De még igy is rossz volt.
2020. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!