Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten meghalt a Babám....

12. héten meghalt a Babám. Missed ab-om volt. Hogy éltétek túl? Mikor lehet ujra probálkozni?

Figyelt kérdés

Nem láttak szívhangot:(ez a mult héten történt,nehezen viselem de probálok a jövöbe nézni.Mikor lehet ujra probálkozni?

Ti hogy éltétek ezt tul?

Köszönöm szépen!


2010. júl. 27. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
laminária azok kapnak akik nem szültek hüvelyi úton egyfajta gyors tágitó.
2010. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen együttérzek Veled. Nekem 8 hetesen ment el a babám márciusban. Mi is több mint 1 évet vártunk rá, nagyon nehéz volt elengedni. A doki azt mondta 1 rendes menstruációt várjunk, aztán hajrá. Na ja, mondom, majd pont nekünk...és most 6 hetes vagyok!!! Ritkán még gondolok a meghalt babára, de biztosan nagyon beteg lett volna, úgyhogy jobb, hogy így történt.

Küret után különben könnyebb teherbe esni, minden doki ezt mondja.

Szóval nyugodtan sírd ki magad, gyászold meg a babát, aztán engedd őt el, és utána meg csak előre nézz!

2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 eszo ***** válasza:

nekem nagyon az elején volt vetélésem 5 és fél hetesen..jobban mondva üres volt a petezsák..3 hetes kontrollon a doki 2-3 hónap pihit javasolt, pedig mindent rendben talált..mi nagyjából 1,5 hónapot vártunk..volt már rendes ciklusom..és most újra belevetettük magunkat!


én is úgy érzem, hogy egy másik baba majd feledteti a történteket!


Sok sikert minden próbálkozónak!

mielőbbi egészséges babát!!

2010. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 eszo ***** válasza:

ja, és tényleg mindenhol azt hallani,hogy vetélés után, azaz küret után könnyebb újra teherbe esni..úgyhogy hajrá!!


De a dokid a konrtollon úgyis megmondja, hogy mikor lehet újra próbálkozni..te meg eldöntöd, hogy kivárod-e..

2010. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ami veled történt, de maximálisan át tudom érezni. Nekem tavaly 11 hetesen vették el a babámat, ugyanezen okok miatt. Nem volt szívhang. Az orvosom (főorvos és professzor) 3 hónapot javasolt a regenerálódásra, amit MINDENKÉPPEN be kell tartani!!! Különben ha előbb megfogan, a méhed még nem áll készen egy újabb terhesség befogadására, és megint megtörténhet a baj, azt meg gondolom Te sem szeretnéd. Missed ab után, főleg, hogy már 12 hetes volt, muszáj megvárni. De az orvosod nem mondott semmit?
2010. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok: méhpempő kapszulát, E-vitamint mindenképpen szedjél, az segít a méhednek a gyógyulásban!
2010. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek és sajnálom hogy nektek is át kellett élnetek.

A doki nem mondott semmit majd a kontrolon ugyis kérdezek.

Aki egy évet várt a babára annak miért jött össze sokára?Köszi

2010. júl. 28. 08:02
 28/31 anonim ***** válasza:
És semmi tüneted nem volt? Se görcs, se vérzés? Pedig azt mondják, hogy ilyenkor már nagy ahhoz, hogy csak úgy tünet nélkül megszakadna a kicsi élete... Borzasztó, nagyon sajnálom!!!
2010. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi tünet,amikor mentem a 12 hetes ultrahangra akkor azt mondták hogy csak 10 hetes.Másnap meg nem volt szivhang.
2010. júl. 28. 13:46
 30/31 anonim ***** válasza:
Borzalmas!!!!! Nagyon sajnálom:(
2010. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!