Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a fájdalmas magzatmoz...

Normális a fájdalmas magzatmozgás?

Figyelt kérdés
16+6 hetesen éreztem elsőnek a kisfiamat. Van hogy csak érzem ahogy épp mozog (ez nem fáj és az apró rúgások se), de most 20+4 hetesen sokszor kinyomja magát, be is keményedik ott és ilyenkor fáj. Ráadásul sokat helyezkedik, egyre többet van keresztben és ilyenkor jobban nyomja ki magát. Ez normális?
2020. ápr. 19. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze és ez még a kezdet
2020. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Fog majd nyomni ideget is, a végén beékeli magát és sajoghat minden intim csontod (: Semmi rosszat nem jelent, jelzi, hogy jó a buli odabent.
2020. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint ha a magzatvíz mennyisége rendben van akkor normális.
2020. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ohhh nekem a 30. héttől folyton beekelte magat a bordam alá. Mondtam is neki, hogy lesz bosszú. Akar ő meg bulizni menni kamasz korában, de meg egy ilyen és NEM FOG. Jó nyilván csak vicceltem. De tényleg marha rossz érzés. Tudnak azért alkotni, ahogy erősödnek.
2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen éreztem elöszőr, de akkor még nagyon kis gyenge volt. 28.héttől indult be. Most 36 hetesen már szenvedek. Kinyomja magát, feszít percekig, alig kapok levegőt, feljön a gyomorsavam, multkor beakadt a bordámba, van hogy bepréseli magát a melleim alá. Néha magamon kívül vagyok, de ugye az a lényeg, hogy jol érzi magát. 😁

Viszont nálad tul koràn kezdődött. Rosszabb lesz.

2020. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, nekem pár napja kezdett jobban és többször mozgolódni. Mostmár van hogy nekem is kellemetlen. De mi lesz később, ha már most van ami kellemetlen? 😄 Mindenesetre én imádom érezni! 😌
2020. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájam felé szokott sokszor rugdosni, na az fincsi, mikor megtalál egy ideget benne. 😁
2020. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!