Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két missed ab után újra...

Két missed ab után újra terhes vagyok. Hogyan küzdjem le a fèlelmeimet?

Figyelt kérdés

Mindkét magzat szíve megállt az első trimeeszterben. Jele nem volt se vérzés,se görcs, semmi. Így padlóra küldött amikor az orvos közölte kétszer is, hogy gond van.

Vizsgálat történt. Igazából nem találtak semmit pajzsmirigy (3,3) alulműködésen kívül,de megkapok immunológos Doktornőtől minden létező segítséget. ( Vèrhigító, szteroid, Aspirin protrect, Inofolic,,Femibion, E vitamin,Letrox) Ahogy pozitív lett a teszten mindent elkezdtem. Előző két terhessègnèl azonnal rohantam orvoshoz és rossz vége lett. Most úgy döntöttem, csinálom amit kell és később megyek csak, többet az orvos sem tud tenni. Napközben elvagyok,mert nyugtatom magam,hogy minden tőlem telhetőt megteszek,de az álmaimat nem tudom kontrollálni és éjjel is szörnyűeket álmodtam. Mit kezdhetnèk magammal?


2020. ápr. 23. 06:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már van egy 5 hónapos gyönyörűsègem,de az a baba nem maradt meg, sőt a következő se.

5.terhessègem lett sikeres,de megérte a sok küzdés.

2022. ápr. 12. 07:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom a sok veszteséget, de örülök, és gratulálok az 5 hónapos babádhoz :))) Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
2022. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!