Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a terhesség...

Mennyit híztatok a terhesség 21. hetére?

Figyelt kérdés
Nekem a kezdeti súlyom 58 kiló volt, és 170 cm vagyok. Most 65 kilónál járok 21 hetes várandósan. A baba becsült súlya a 20. héten 248 gramm volt, amire a védőnő azt mondta hogy inkább picike baba lesz. Külsőre semmi nem látszik,a hasamra, és a melleimre híztam de azok se borzasztóan nagyok. Aggódni a külsőm miatt nem aggódom mert kívülről a két területen kívül semmi hízás nem látszik, inkább a baba miatt aggódom...

2020. ápr. 23. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkorra értem el újra a kezdősúlyom. 59 kilóval kezdtem, 73-mal mentem szülni 37 hétre ikrekkel.
2020. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A neten a súlykalkulátorok szerint a maximum kategóriába esek, de se a baba becsült súlya, se rajtam nem látszódik ez a mértékű hízás, nem tudom ez normális-e vagy nem...
2020. ápr. 23. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyit híztam, de én eleve nem vagyok vékony. Nem zabálok, de sajna ilyen vagyok, kicsitől is hízom. Mondjuk nekem 19+3 hetesen 336 grammra becsülték a babámat és a fiam is 3900 grammal született. Ez van, majd lemegy.
2020. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2020. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második babámat várom. 21 hetesen még fogyás utáni stagnálás van voltam.
2020. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerek 1 kg-ot. De figyelek,mert alapból se vagyok vékonyka.
2020. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon magas sulyrol 136 kg kezdtem a varandossagom, 168 cm vagyok.Terhessegi diabeteszem van es dietaznom is kell. Vallszinu ezért fogyok.

Most töltöttem a 20 hetet es leptem a 21 hetbe.

Es az eleje ota fogytsm 6 kgot. a baba becsult sulya nrkem. 384 gramm:)

Szerintem ez egyen függő.

2020. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!