Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhsüllyedés terhesség alatt,...

Méhsüllyedés terhesség alatt, mi a teendő? Baj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam az orvosomnál, megvizsgált, minden rendben volt, viszont szerda este, és csütörtök nap közben erősebb menzesz szerű görcseim voltak, de elmúlt. Csütörtöktől olyan érzésem van, mintha valami lenne a hüvelyemben, ezért gondolok a mégsüllyedésre. Volt valaki hasonló szituációban?

#terhesség #huvelyben
2020. ápr. 24. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Fel megy az ujjam, nem ütközik semmibe. Lehet hogy a hüvely fal az igen, amit érzek, mindjárt bemenetkor. Aztán már kevésbé érzem, ahogy az ujjam megtalálja az utat felfele :D

Akkor nem a méh az ugye?

Nem lehet a nagyon sok folyástól, hogy érzem van ott valami? 2 napja elég erős folyásom van.

2020. ápr. 24. 20:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyfalad erzed megsüllyedve az sem sokkaljobb,azert irtam hogy guggolva kistükörrel meg kellene nézni a hüvelybemenetet. Ha megsüllyedt akkor látni fogad a recés hüvelyfalat. És ezeketaz orvos nem látja fekvő helyzetben.
2020. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem látok semmit a lyukban, csak a sok folyást.
2020. ápr. 24. 22:09
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nyugodj meg semmi gond. Lehet egy kis enyhe gomba esetleg ahogy nő a hasad,nyomódik le minden.
2020. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Esetleg ha végül mégis csak méhsüllyedés lenne, mennyire árt a picinek? Végig tudom vinni a terhességet, ha fekszem és sok magnéziumot szedek?
2020. ápr. 25. 00:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Jajj , adjatok szegénynek még ilyen okos tanácsokat , hadd diagnosztizálja saját magát. Nem kellene egy kismamának ilyen önvizsgálgatós tanácsokat adni, főleg nem találgatni mi lehet amit érez!!A terhesség nem játék. Akármilyen elváltozást észlelsz a dokiddal konzultálj. Nyilván kis alap kérdésekre jó ez a gyik , de sokan azthiszik ,hogy orvosok.
2020. ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kicsinek nem árt,mert rengeteg nőnek van ilyen,de az orvosodnak mutasd meg magad mindenképp.
2020. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!