Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, akinek ázsiai férfitől van gyereke?

Figyelt kérdés
Igaz, én most vagyok vele terhes, de nagyon várom, hogy megszülessen :) A férjem kínai.
2020. ápr. 24. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Biztos szép baba lesz. :)
2020. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Az egyik barátnőmnek is kínai férfitől van gyereke. Nagyon aranyos baba lett :)
2020. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Itt nem sokan vannak, de az országban eléggé. Főleg Kőbánya környékén. Valamelyik szép, valamelyik nem. Attól függ kitől mit örököl. Én láttam már ritka ronda félvért is meg gyönyörűt is. Már most szólok, hogy a cigók bántani fogják. Valamiért nem csípik a mandula szeműeket. Egyik félkínai kamasz ismerősömet megverték, többször megfenyegették ok nélkül. Lehetőleg olyan iskolába oviba, irassátok majd, ahol nem ő az egyetlen ázsiai.
2020. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Az én férjem arab, van két csodaszép, kreol bőrű, hatalmas barna szemű lányunk:)

Szerintem a kínai babák is nagyon cukik. Bár szerintem a szülők többsége szépnek látja a saját gyermekét, ha nem is rögtön kisbabakent, mert valljuk be, van olyan amikor babának nem mondanád szépnek, aztán ahogy nő, úgy szépül meg.

2020. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt ilyen osztálytársam anno, az apukája magyar az anyukája vietnami. Nagyon szép lány volt és a tesója is jól sikerült.
2020. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Általában szépek az ilyen babák, gyerekek, felnőttek.
2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem Iraki Kurd férjem van.

Született egy kreolos bőrű (inkább fehéres) fekete szemű, barna hajú kisfiunk. Az apja kikopott mása. Hatalmas hajjal született hirtelen megkerdeztem hogy lány? Úgy meglepodtem, pedig láttuk hogy kisfiú mert terpesztett :) jaj és nem 1x gratuláltak a lanyomhoz 😁😁 nagyon szépek a felver babák. Oket találom a legszebbnek.

2020. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Sok mindenben hátránya lesz ebből.
2020. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztalytarsam, nagyon szep volt. :)

Szerintem nagyon különleges lesz!

2020. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem thai férjem van és most várjuk az elaő babánkat 😍 illetve egyik barátnőm tesójának a férje tajvani és cuki a baba
2020. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!